Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Guma do Żucia Mięta Pieprzowa z Ksylitolem 9 g-  Hugo
Dostępność

Guma do Żucia Mięta Pieprzowa z Ksylitolem 9 g- Hugo

Data min. trwałości: 2028/12/18
7,89 zł
87,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Guma do Żucia Świeże Owoce z Ksylitolem 9 g - Hugo
Dostępność

Guma do Żucia Świeże Owoce z Ksylitolem 9 g - Hugo

Data min. trwałości: 2028/12/18
7,89 zł
87,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupki z Liofilizowanych Owoców i Warzyw Bio 15 g - Holle
Dostępność

Chrupki z Liofilizowanych Owoców i Warzyw Bio 15 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/06/10
13,39 zł
89,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Różdżki Smaku Owocowe Bio (10x 2 g) 20 g - Helpa
Dostępność

Różdżki Smaku Owocowe Bio (10x 2 g) 20 g - Helpa

Data min. trwałości: 2027/11/18
18,16 zł
90,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej Arganowy Kosmetyczny Tłoczony na Zimno EKO Spray 50 ml - EFAS
Dostępność

Olej Arganowy Kosmetyczny Tłoczony na Zimno EKO Spray 50 ml - EFAS

Data min. trwałości: 2029/05/31
51,99 zł
103,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Owoce Liofilizowane Bez Dodatku Cukru Bio 13 g - Holle
Dostępność

Owoce Liofilizowane Bez Dodatku Cukru Bio 13 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/06/10
13,99 zł
107,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Bio Różdżki Smaku Malina Mango 20 g (10 Saszetek po 2 g) - Helpa
Dostępność

Bio Różdżki Smaku Malina Mango 20 g (10 Saszetek po 2 g) - Helpa

Data min. trwałości: 2027/10/26
21,99 zł
109,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops