Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Kosmetyki do pielęgnacji

Obniżka
Olej Konopny Zimnotłoczony Nierafinowany BIO 50 ml - BioOlja
Dostępność

Olej Konopny Zimnotłoczony Nierafinowany BIO 50 ml - BioOlja

Data min. trwałości: 2028/05/01
18,89 zł
37,78 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Masło Aloesowe Surowiec Kosmetyczny 50 g - Vitaskin
Dostępność

Masło Aloesowe Surowiec Kosmetyczny 50 g - Vitaskin

Data min. trwałości: 2027/01/30
19,09 zł
38,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Awokado Nierafinowany Tłoczony na Zimno Bio 50 ml - BioOlja
Dostępność

Olej z Awokado Nierafinowany Tłoczony na Zimno Bio 50 ml - BioOlja

Data min. trwałości: 2028/04/01
19,09 zł
38,18 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Maść Witaminowa Ochronna z Witaminami A, E, F 50 ml - Gorvita
Dostępność

Maść Witaminowa Ochronna z Witaminami A, E, F 50 ml - Gorvita

Data min. trwałości: 2028/11/01
19,79 zł
39,58 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej Jojoba Zimnotłoczony Nierafinowany 50 ml - Bio Olja
Dostępność

Olej Jojoba Zimnotłoczony Nierafinowany 50 ml - Bio Olja

Data min. trwałości: 2028/05/01
19,99 zł
39,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Serum Glow Anti-Age na Dzień Pullulan 50 ml - Ziaja
Dostępność

Serum Glow Anti-Age na Dzień Pullulan 50 ml - Ziaja

Data min. trwałości: 2028/08/31
19,99 zł
39,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Balsam Do Stóp Na Ostrogę Piętową 75 ml - Golden Pharm
Dostępność

Balsam Do Stóp Na Ostrogę Piętową 75 ml - Golden Pharm

Data min. trwałości: 2028/04/15
29,99 zł
39,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Hydrolat z Aloesu 100 ml - ALOESOVE
Dostępność

Hydrolat z Aloesu 100 ml - ALOESOVE

Data min. trwałości: 2027/07/31
39,99 zł
39,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Aktywne Serum Witamina C. B3 30 ml - Ziaja
Dostępność

Aktywne Serum Witamina C. B3 30 ml - Ziaja

Data min. trwałości: 2027/03/31
12,40 zł
41,33 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Maseczka Koreańska do Twarzy w Płachcie Aloes 23 g - Barulab
Dostępność

Maseczka Koreańska do Twarzy w Płachcie Aloes 23 g - Barulab

Data min. trwałości: 2028/05/27
9,99 zł
43,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Maseczka Koreańska do Twarzy w Płachcie Peptydy 23 g - Barulab
Dostępność

Maseczka Koreańska do Twarzy w Płachcie Peptydy 23 g - Barulab

Data min. trwałości: 2028/09/15
9,99 zł
43,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Pestek Malin Nierafinowany Tłoczony na Zimno 50 ml - Vitafarm
Dostępność

Olej z Pestek Malin Nierafinowany Tłoczony na Zimno 50 ml - Vitafarm

Data min. trwałości: 2028/05/27
21,99 zł
43,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masło Shea Nierafinowane Afrykańskie 100 g - Mohani
Dostępność

Masło Shea Nierafinowane Afrykańskie 100 g - Mohani

Data min. trwałości: 2028/01/26
43,99 zł
43,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops