Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Kosmetyki do pielęgnacji

Obniżka
Regenerująca Pomadka Ochronna z Olejem z Pestek Malin 4,6 g - Vianek
Dostępność

Regenerująca Pomadka Ochronna z Olejem z Pestek Malin 4,6 g - Vianek

Data min. trwałości: 2027/02/28
15,00 zł
326,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kojąca Pomadka Ochronna z Olejem Sezamowym 4,6 g - Vianek
Dostępność

Kojąca Pomadka Ochronna z Olejem Sezamowym 4,6 g - Vianek

Data min. trwałości: 2027/04/30
15,00 zł
326,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Aksamitny Krem Pod Oczy  18 Składników Aktywnych 20 g - Bosphaera
Dostępność

Aksamitny Krem Pod Oczy 18 Składników Aktywnych 20 g - Bosphaera

Data min. trwałości: 2028/07/01
66,99 zł
334,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Łagodząca Pomadka Ochronna z Olejem Kokosowym 4,6 g - Vianek
Dostępność

Łagodząca Pomadka Ochronna z Olejem Kokosowym 4,6 g - Vianek

Data min. trwałości: 2027/06/30
16,18 zł
351,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Krem Pod Oczy Eye`conic Total Cream 15 ml - Nacomi
Dostępność

Krem Pod Oczy Eye`conic Total Cream 15 ml - Nacomi

Data min. trwałości: 2028/07/31
52,99 zł
353,27 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Perfumy w Wosku Pszczelim AMBROZJA 15 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Perfumy w Wosku Pszczelim AMBROZJA 15 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/07/31
53,31 zł
355,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Brzozowa Pomadka Ochronna z Betuliną 4,6 g - Sylveco
Dostępność

Brzozowa Pomadka Ochronna z Betuliną 4,6 g - Sylveco

Data min. trwałości: 2027/03/31
18,99 zł
412,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płyn Kosmetyczny Glistnik Górski 3 ml - Golden Pharm
Dostępność

Płyn Kosmetyczny Glistnik Górski 3 ml - Golden Pharm

Data min. trwałości: 2029/01/31
20,99 zł
699,67 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops