Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Kosmetyki do pielęgnacji

Pasta Borowinowa 600 g - Zdrowie Natury
Dostępność

Pasta Borowinowa 600 g - Zdrowie Natury

Data min. trwałości: 2028/05/28
18,09 zł
3,02 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól do Stóp ze Skłonnościami do Pocenia 650 g - Zdrowie Natury
Dostępność

Sól do Stóp ze Skłonnościami do Pocenia 650 g - Zdrowie Natury

Data min. trwałości: 2028/05/28
17,09 zł
2,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Rozgrzewająca Sól do Stóp 650 g - Zdrowie Natury
Dostępność

Rozgrzewająca Sól do Stóp 650 g - Zdrowie Natury

Data min. trwałości: 2028/12/18
15,98 zł
2,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól do Stóp Opuchniętych 650 g - Zdrowie Natury
Dostępność

Sól do Stóp Opuchniętych 650 g - Zdrowie Natury

Data min. trwałości: 2028/05/28
15,94 zł
2,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól do Stóp Zmęczonych 650 g - Zdrowie Natury
Dostępność

Sól do Stóp Zmęczonych 650 g - Zdrowie Natury

Data min. trwałości: 2028/05/28
14,87 zł
2,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziele Świetlika FIX 30 g (20x 1,5 g) - Herbapol Kraków
Dostępność

Ziele Świetlika FIX 30 g (20x 1,5 g) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2029/03/31
11,59 zł
0,39 zł za 1 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops