Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Kosmetyki do pielęgnacji

Obniżka
Łagodząca Pomadka Ochronna z Olejem Kokosowym 4,6 g - Vianek
Dostępność

Łagodząca Pomadka Ochronna z Olejem Kokosowym 4,6 g - Vianek

Data min. trwałości: 2027/06/30
16,18 zł
351,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Balsam do Ciała Witamina C.B3 200 ml - Ziaja
Dostępność

Balsam do Ciała Witamina C.B3 200 ml - Ziaja

Data min. trwałości: 2027/06/30
15,24 zł
7,62 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Masło Aloesowe Surowiec Kosmetyczny 50 g - Vitaskin
Dostępność

Masło Aloesowe Surowiec Kosmetyczny 50 g - Vitaskin

Data min. trwałości: 2027/01/30
19,09 zł
38,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Awokado Nierafinowany Tłoczony na Zimno Bio 50 ml - BioOlja
Dostępność

Olej z Awokado Nierafinowany Tłoczony na Zimno Bio 50 ml - BioOlja

Data min. trwałości: 2028/04/01
19,09 zł
38,18 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Rokitnikowa Pomadka Ochronna o Zapachu Cynamonu 4,6 g - Sylveco
Dostępność

Rokitnikowa Pomadka Ochronna o Zapachu Cynamonu 4,6 g - Sylveco

Data min. trwałości: 2027/05/31
15,00 zł
326,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Regenerująca Pomadka Ochronna z Olejem z Pestek Malin 4,6 g - Vianek
Dostępność

Regenerująca Pomadka Ochronna z Olejem z Pestek Malin 4,6 g - Vianek

Data min. trwałości: 2027/02/28
15,00 zł
326,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kojąca Pomadka Ochronna z Olejem Sezamowym 4,6 g - Vianek
Dostępność

Kojąca Pomadka Ochronna z Olejem Sezamowym 4,6 g - Vianek

Data min. trwałości: 2027/04/30
15,00 zł
326,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Brzozowa Pomadka Ochronna z Betuliną 4,6 g - Sylveco
Dostępność

Brzozowa Pomadka Ochronna z Betuliną 4,6 g - Sylveco

Data min. trwałości: 2027/03/31
18,99 zł
412,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej Konopny Zimnotłoczony Nierafinowany BIO 50 ml - BioOlja
Dostępność

Olej Konopny Zimnotłoczony Nierafinowany BIO 50 ml - BioOlja

Data min. trwałości: 2028/05/01
18,89 zł
37,78 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej Rycynowy z Witaminą E 95 ml - SYLVECO PURE LINE
Dostępność

Olej Rycynowy z Witaminą E 95 ml - SYLVECO PURE LINE

Data min. trwałości: 2028/01/31
18,89 zł
19,88 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żel Gojnik+ Żywokost 200 ml - Ekamedica
Dostępność

Żel Gojnik+ Żywokost 200 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/12/31
18,77 zł
9,39 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops