Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Kosmetyki do pielęgnacji

Obniżka
Olej Słodkie Migdały z Pipetą 50 ml - Nacomi
Dostępność

Olej Słodkie Migdały z Pipetą 50 ml - Nacomi

Data min. trwałości: 2028/03/31
14,69 zł
29,38 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Woda z Liści Szałwii Hydrolat 125 ml - Beaute Marrakech
Dostępność

Woda z Liści Szałwii Hydrolat 125 ml - Beaute Marrakech

Data min. trwałości: 2028/12/31
18,59 zł
14,87 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziołowy Balsam do Ust 7 g - Kosmetyki DLA
Dostępność

Ziołowy Balsam do Ust 7 g - Kosmetyki DLA

Data min. trwałości: 2027/07/31
18,48 zł
264,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej Żywokostowy Z Gojnikiem 100 ml Astron
Dostępność

Olej Żywokostowy Z Gojnikiem 100 ml Astron

Data min. trwałości: 2027/07/31
14,37 zł
14,37 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masło Shea Nierafinowane 200 ml - Natur Planet
Dostępność

Masło Shea Nierafinowane 200 ml - Natur Planet

Data min. trwałości: 2028/07/31
18,19 zł
9,10 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Puder Propolisowy 3% 30 g - Farmapia
Dostępność

Puder Propolisowy 3% 30 g - Farmapia

Data min. trwałości: 2028/10/31
18,19 zł
60,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej Macadamia Zimnotłoczony Nierafinowany 50 ml - Bioolja
Dostępność

Olej Macadamia Zimnotłoczony Nierafinowany 50 ml - Bioolja

Data min. trwałości: 2028/05/01
18,09 zł
36,18 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Borowinowa 600 g - Zdrowie Natury
Dostępność

Pasta Borowinowa 600 g - Zdrowie Natury

Data min. trwałości: 2028/05/28
18,09 zł
3,02 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Szampon Oczyszczający Skóra Atopowa AZS 300 ml - Ziaja Med
Dostępność

Szampon Oczyszczający Skóra Atopowa AZS 300 ml - Ziaja Med

Data min. trwałości: 2028/06/30
14,13 zł
4,71 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej Macadamia 100 ml - Natur Planet
Dostępność

Olej Macadamia 100 ml - Natur Planet

Data min. trwałości: 2028/04/30
17,79 zł
17,79 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Krem-Maska do Rąk CREAMY MUSK 50 ml - Yope
Dostępność

Krem-Maska do Rąk CREAMY MUSK 50 ml - Yope

Data min. trwałości: 2027/01/31
17,79 zł
35,58 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops