Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Kosmetyki do pielęgnacji

Obniżka
Maść Konopna z Korą Dębu 150 ml - Farm-Vix
Dostępność

Maść Konopna z Korą Dębu 150 ml - Farm-Vix

Data min. trwałości: 2028/05/31
36,99 zł
24,66 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Maść z Żyworódki i Konopi 150 ml - Farm-Vix
Dostępność

Maść z Żyworódki i Konopi 150 ml - Farm-Vix

Data min. trwałości: 2028/07/31
36,99 zł
24,66 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krem do Twarzy z Płatkami Owsianymi i Anyżem 50 ml - Skoczylas
Dostępność

Krem do Twarzy z Płatkami Owsianymi i Anyżem 50 ml - Skoczylas

Data min. trwałości: 2026/11/30
36,99 zł
73,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Maść z Glistnika 50 ml - Farm-Vix
Dostępność

Maść z Glistnika 50 ml - Farm-Vix

Data min. trwałości: 2029/05/31
36,99 zł
73,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Serum Kwas Migdałowy+ PHA 10% 30 ml - Nacomi
Dostępność

Serum Kwas Migdałowy+ PHA 10% 30 ml - Nacomi

Data min. trwałości: 2027/02/28
36,99 zł
123,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Maść z Konopi 150 ml - Farm-Vix
Dostępność

Maść z Konopi 150 ml - Farm-Vix

Data min. trwałości: 2029/01/31
37,99 zł
25,33 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Maść Kasztanowa z Rutyną 150 ml - Farm-Vix
Dostępność

Maść Kasztanowa z Rutyną 150 ml - Farm-Vix

Data min. trwałości: 2029/03/31
37,99 zł
25,33 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Maść Nagietkowa 150 ml - Farm-Vix
Dostępność

Maść Nagietkowa 150 ml - Farm-Vix

Data min. trwałości: 2028/12/31
37,99 zł
25,33 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Maść Żywokostowa 150 ml - Farm-Vix
Dostępność

Maść Żywokostowa 150 ml - Farm-Vix

Data min. trwałości: 2028/09/30
37,99 zł
25,33 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Maść z Żyworódki 150 ml - Farm-Vix
Dostępność

Maść z Żyworódki 150 ml - Farm-Vix

Data min. trwałości: 2028/07/31
37,99 zł
25,33 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krem do Twarzy z Ceramidami 50 ml - VIANEK HERO
Dostępność

Krem do Twarzy z Ceramidami 50 ml - VIANEK HERO

Data min. trwałości: 2028/02/29
37,99 zł
75,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krem Pod Oczy z Koenzymem Q10 2% 15 ml - VIANEK HERO
Dostępność

Krem Pod Oczy z Koenzymem Q10 2% 15 ml - VIANEK HERO

Data min. trwałości: 2027/02/28
37,99 zł
253,27 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Serum do Twarzy Granactive Retinoid Pro+ 2% 30 ml - Nacomi
Dostępność

Serum do Twarzy Granactive Retinoid Pro+ 2% 30 ml - Nacomi

Data min. trwałości: 2027/10/31
37,99 zł
126,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Smocza Krew Żywica Krople 30 ml - Allnature
Dostępność

Smocza Krew Żywica Krople 30 ml - Allnature

Data min. trwałości: 2028/01/31
38,34 zł
127,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops