Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Kosmetyki do pielęgnacji

Obniżka
Hydrolat z Aloesu 100 ml - ALOESOVE
Dostępność

Hydrolat z Aloesu 100 ml - ALOESOVE

Data min. trwałości: 2027/07/31
39,99 zł
39,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Serum NMN Booster NAD+ 30 ml - Nacomi
Dostępność

Serum NMN Booster NAD+ 30 ml - Nacomi

Data min. trwałości: 2028/01/31
39,99 zł
133,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Szampon w Kostce Miodowo - Węglowy Dla Mężczyzn Refill 70 g
Dostępność

Szampon w Kostce Miodowo - Węglowy Dla Mężczyzn Refill 70 g

Data min. trwałości: 2027/08/31
34,01 zł
48,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Serum do Twarzy z Retinolem 50 ml - VIANEK HERO
Dostępność

Serum do Twarzy z Retinolem 50 ml - VIANEK HERO

Data min. trwałości: 2027/05/31
41,99 zł
83,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krem do Twarzy Antyoksydacyjny z Peptydami 40 ml - Nacomi
Dostępność

Krem do Twarzy Antyoksydacyjny z Peptydami 40 ml - Nacomi

Data min. trwałości: 2027/12/31
41,99 zł
104,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masło do Twarzy i Ciała AMBROZJA 65 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Masło do Twarzy i Ciała AMBROZJA 65 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/07/31
42,49 zł
65,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krem Arganowy pod Oczy 15 ml - Nacomi
Dostępność

Krem Arganowy pod Oczy 15 ml - Nacomi

Data min. trwałości: 2028/03/31
35,68 zł
237,87 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Krem do Stóp i Dłoni 50 ml - Skoczylas
Dostępność

Krem do Stóp i Dłoni 50 ml - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/09/30
42,99 zł
85,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej Rycynowy Nierafinowany 1 l - Natur Planet
Dostępność

Olej Rycynowy Nierafinowany 1 l - Natur Planet

Data min. trwałości: 2028/08/31
43,03 zł
4,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Szampon Koniczynkowa Włosomyjka 200 g - Kosmetyki DLA
Dostępność

Szampon Koniczynkowa Włosomyjka 200 g - Kosmetyki DLA

Data min. trwałości: 2028/07/31
35,86 zł
17,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Niszcz Pryszcz Płyn do Oczyszczania Twarzy 180 g - Kosmetyki DLA
Dostępność

Niszcz Pryszcz Płyn do Oczyszczania Twarzy 180 g - Kosmetyki DLA

Data min. trwałości: 2028/03/31
35,94 zł
19,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Dezodorant w Kremie Mandarynka z Wanilią 60 ml - Skoczylas
Dostępność

Dezodorant w Kremie Mandarynka z Wanilią 60 ml - Skoczylas

Data min. trwałości: 2029/05/31
43,98 zł
73,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Naturalny Dezodorant Ziołowy 50 ml - Sylveco
Dostępność

Naturalny Dezodorant Ziołowy 50 ml - Sylveco

Data min. trwałości: 2027/07/31
36,51 zł
73,02 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops