Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Kosmetyki do pielęgnacji

Masło Shea Nierafinowane Afrykańskie 100 g - Mohani
Dostępność

Masło Shea Nierafinowane Afrykańskie 100 g - Mohani

Data min. trwałości: 2028/01/26
43,99 zł
43,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Maść z Omułka Zielonowargowego 150 ml - Farm-Vix
Dostępność

Maść z Omułka Zielonowargowego 150 ml - Farm-Vix

Data min. trwałości: 2029/04/30
43,99 zł
29,33 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalny Dezodorant Cytryna i Drzewo Różane 50 g - Bosphaera
Dostępność

Naturalny Dezodorant Cytryna i Drzewo Różane 50 g - Bosphaera

Data min. trwałości: 2028/06/10
43,99 zł
87,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Krem Pod Oczy Bio Argan, Żeń - Szeń, Kawa 30 ml - Arganove
Dostępność

Krem Pod Oczy Bio Argan, Żeń - Szeń, Kawa 30 ml - Arganove

Data min. trwałości: 2029/12/31
43,99 zł
146,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czopki Propolisowe z Glistnikiem 12 Sztuk - Api Effect (COLD)
Dostępność

Czopki Propolisowe z Glistnikiem 12 Sztuk - Api Effect (COLD)

Data min. trwałości: 2027/07/20
44,98 zł
3,75 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Serum do Twarzy Granactive Retinoid Pro+ 4% 30 ml - Nacomi
Dostępność

Serum do Twarzy Granactive Retinoid Pro+ 4% 30 ml - Nacomi

Data min. trwałości: 2027/11/30
44,99 zł
149,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olejek do Golenia Mandarynka 100 ml - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Olejek do Golenia Mandarynka 100 ml - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/07/31
45,77 zł
45,77 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Maść z Glistnika Jaskółcze Ziele 150 ml - Farm-Vix
Dostępność

Maść z Glistnika Jaskółcze Ziele 150 ml - Farm-Vix

Data min. trwałości: 2029/05/31
45,99 zł
30,66 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Serum do Twarzy Peptyd Miedziowy 0,5% 30 ml - Nacomi
Dostępność

Serum do Twarzy Peptyd Miedziowy 0,5% 30 ml - Nacomi

Data min. trwałości: 2028/07/31
45,99 zł
153,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Szampon Aloesowy do Włosów Normalnych 500 ml - Urtekram
Dostępność

Szampon Aloesowy do Włosów Normalnych 500 ml - Urtekram

Data min. trwałości: 2028/10/14
46,60 zł
9,32 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masło do Twarzy i Ciała Owoce Leśne 65 g - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Masło do Twarzy i Ciała Owoce Leśne 65 g - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/07/31
46,91 zł
72,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Skwalan z Oliwek 100% 30 ml Mohani
Dostępność

Skwalan z Oliwek 100% 30 ml Mohani

Data min. trwałości: 2028/02/11
39,00 zł
130,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Serum do Twarzy z Ceramidami 1,3% 30 ml - VIANEK HERO
Dostępność

Serum do Twarzy z Ceramidami 1,3% 30 ml - VIANEK HERO

Data min. trwałości: 2026/12/30
46,99 zł
156,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Serum do Twarzy z Koenzymem Q10 2% 30 ml - VIANEK HERO
Dostępność

Serum do Twarzy z Koenzymem Q10 2% 30 ml - VIANEK HERO

Data min. trwałości: 2026/12/30
39,00 zł
130,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Szampon Eliminacja Wszy i Gnid 180 ml - Pipi Nitolic
Dostępność

Szampon Eliminacja Wszy i Gnid 180 ml - Pipi Nitolic

Data min. trwałości: 2027/08/28
46,99 zł
26,11 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Odmładzający Koktajl do Twarzy z EGF Plus 15 ml - Nacomi Meso Therapy
Dostępność

Odmładzający Koktajl do Twarzy z EGF Plus 15 ml - Nacomi Meso Therapy

Data min. trwałości: 2027/11/30
46,99 zł
313,27 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops