Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Kosmetyki do pielęgnacji

Szampon Aloesowy do Włosów Normalnych 500 ml - Urtekram
Dostępność

Szampon Aloesowy do Włosów Normalnych 500 ml - Urtekram

Data min. trwałości: 2028/10/14
46,60 zł
9,32 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żel Pod Prysznic 3 w 1 Energetyzujący 300 ml - DUETUS
Dostępność

Żel Pod Prysznic 3 w 1 Energetyzujący 300 ml - DUETUS

Data min. trwałości: 2027/11/30
27,99 zł
9,33 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żel Gojnik+ Żywokost 200 ml - Ekamedica
Dostępność

Żel Gojnik+ Żywokost 200 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/12/31
18,77 zł
9,39 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żel Kolagen Ultra 200 ml - Ekamedica
Dostępność

Żel Kolagen Ultra 200 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/07/31
19,08 zł
9,54 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej ze Słodkich Migdałów Tłoczony na Zimno 250 ml - Big Nature
Dostępność

Olej ze Słodkich Migdałów Tłoczony na Zimno 250 ml - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/09/30
23,99 zł
9,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żel Pod Prysznic 3 w 1 Nawilżający INVICTUS 300 ml - DUETUS
Dostępność

Żel Pod Prysznic 3 w 1 Nawilżający INVICTUS 300 ml - DUETUS

Data min. trwałości: 2027/10/31
28,99 zł
9,66 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Maść Końska Chłodząca 500 ml - SwissMedicus
Dostępność

Maść Końska Chłodząca 500 ml - SwissMedicus

Data min. trwałości: 2027/03/24
49,87 zł
9,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mleczko do Mycia Ciała i Twarzy 200 ml - Nacomi
Dostępność

Mleczko do Mycia Ciała i Twarzy 200 ml - Nacomi

Data min. trwałości: 2028/04/30
19,99 zł
10,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Szampon Rumiankowy do Włosów Blond Bio 250 ml - Urtekram
Dostępność

Szampon Rumiankowy do Włosów Blond Bio 250 ml - Urtekram

Data min. trwałości: 2028/11/08
26,25 zł
10,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żel z Żywokostem 200 ml - Ekamedica
Dostępność

Żel z Żywokostem 200 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/06/30
20,99 zł
10,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Glistnik Jaskółcze Ziele Cięte 500 g - Nanga
Dostępność

Glistnik Jaskółcze Ziele Cięte 500 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/06/30
52,89 zł
10,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żyworódka Pierzasta Płyn 0,25 l - Ekamedica
Dostępność

Żyworódka Pierzasta Płyn 0,25 l - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/04/16
26,55 zł
10,62 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Balsam do Ciała Nawilżająco - Wygładzający 300 ml - Biolaven
Dostępność

Balsam do Ciała Nawilżająco - Wygładzający 300 ml - Biolaven

Data min. trwałości: 2027/03/31
32,36 zł
10,79 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops