Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Nowości w Marketbio.pl – co nowego w naszym sklepie?

Nowości
Maltodekstryna 1 kg - Sunplant
Dostępność

Maltodekstryna 1 kg - Sunplant

Data min. trwałości: 2028/03/25
21,99 zł
2,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Karob Proszek z Chleba Świętojańskiego 250 g - Vitafarm
Dostępność

Karob Proszek z Chleba Świętojańskiego 250 g - Vitafarm

Data min. trwałości: 2027/09/30
7,22 zł
2,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Napój Owsiany Barista o Smaku Popcornu 1 l - Oatly
Dostępność

Napój Owsiany Barista o Smaku Popcornu 1 l - Oatly

Data min. trwałości: 2027/06/22
14,89 zł
1,49 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Pasta w Stylu Wasabi Bezglutenowa BIO 50 g - TerraSana
Dostępność

Pasta w Stylu Wasabi Bezglutenowa BIO 50 g - TerraSana

Data min. trwałości: 2027/05/23
24,19 zł
48,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Napój Owsiany Barista o Smaku Karmelowym 1 l - Oatly
Dostępność

Napój Owsiany Barista o Smaku Karmelowym 1 l - Oatly

Data min. trwałości: 2027/06/05
14,89 zł
1,49 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Napój Owsiany Barista 1 l - Oatly
Dostępność

Napój Owsiany Barista 1 l - Oatly

Data min. trwałości: 2027/07/10
14,49 zł
1,45 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Napój Owsiany z Matchą z Dodatkiem Wapnia 1 l - Oatly
Dostępność

Napój Owsiany z Matchą z Dodatkiem Wapnia 1 l - Oatly

Data min. trwałości: 2027/01/20
18,99 zł
1,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lanolina Pielęgnacyjna 15 ml - SYLVECO PURE LINE
Dostępność

Lanolina Pielęgnacyjna 15 ml - SYLVECO PURE LINE

Data min. trwałości: 2028/02/29
16,99 zł
113,27 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Beta Glukan 1,3/1,6D 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Beta Glukan 1,3/1,6D 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2028/11/30
25,99 zł
0,43 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops