Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Nowości w Marketbio.pl – co nowego w naszym sklepie?

Nowości
Syrop z Jagody Kamczackiej 90% Owoców 500 ml - Prosto ze Wsi
Dostępność

Syrop z Jagody Kamczackiej 90% Owoców 500 ml - Prosto ze Wsi

Data min. trwałości: 2027/12/06
33,99 zł
6,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Syrop z Morwy Białej 500 ml - Prosto ze Wsi
Dostępność

Syrop z Morwy Białej 500 ml - Prosto ze Wsi

Data min. trwałości: 2027/12/20
29,32 zł
5,86 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Białko Serwatkowe 100% Whey Protein Smak Waniliowy 700 g - OstroVit
Dostępność

Białko Serwatkowe 100% Whey Protein Smak Waniliowy 700 g - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/07/02
174,99 zł
25,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Odżywczy Krem do Rąk Nawilżająco-Regenerujący 75 ml - Biolaven
Dostępność

Odżywczy Krem do Rąk Nawilżająco-Regenerujący 75 ml - Biolaven

Data min. trwałości: 2027/10/31
15,98 zł
21,31 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Herbata Czarna Cejlońska Miętowa Mint 37,5 g (25x 1,5g) - Stassen
Dostępność

Herbata Czarna Cejlońska Miętowa Mint 37,5 g (25x 1,5g) - Stassen

Data min. trwałości: 2028/04/30
10,30 zł
27,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Herbata Czarna Cejlońska Passion Fruit 37,5 g (25x 1,5 g) - Stassen
Dostępność

Herbata Czarna Cejlońska Passion Fruit 37,5 g (25x 1,5 g) - Stassen

Data min. trwałości: 2028/04/30
10,49 zł
27,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops