Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Nowości w Marketbio.pl – co nowego w naszym sklepie?

Nowości
Dodatek do Kawy Czysta Moc Keto BIO 250 g - Serabio
Dostępność

Dodatek do Kawy Czysta Moc Keto BIO 250 g - Serabio

Data min. trwałości: 2027/05/05
36,79 zł
14,72 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Omega 3 Kids z Małych Ryb Zimnowodnych Smak Cytrynowy 30 ml - MyVita
Dostępność

Omega 3 Kids z Małych Ryb Zimnowodnych Smak Cytrynowy 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2028/12/04
36,99 zł
123,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Chrupiące Owoce Żółte Kiwi Liofilizowane 75 g - Mixit
Dostępność

Chrupiące Owoce Żółte Kiwi Liofilizowane 75 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/02/24
37,48 zł
49,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Żurawina Suszona Niesłodzona BIO 100 g - Bio Planet
Dostępność

Żurawina Suszona Niesłodzona BIO 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/04
37,99 zł
37,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Olej z Kiełków Pszenicy Tłoczony na Zimno 250 ml - Olandia
Dostępność

Olej z Kiełków Pszenicy Tłoczony na Zimno 250 ml - Olandia

Data min. trwałości: 2027/07/31
41,80 zł
16,72 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Kolagen+ Glukozamina z Witaminą C 90 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Kolagen+ Glukozamina z Witaminą C 90 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2027/12/31
50,99 zł
0,57 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Omega 3 Strong o Smaku Cytrynowym 30 ml - MyVita
Dostępność

Omega 3 Strong o Smaku Cytrynowym 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/03/25
53,99 zł
179,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Sos Sojowy Tamari Mocny Bezglutenowy BIO 1 l - Lima
Dostępność

Sos Sojowy Tamari Mocny Bezglutenowy BIO 1 l - Lima

Data min. trwałości: 2028/05/26
54,72 zł
5,47 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Białko Serwatkowe 100% Whey Protein Smak Waniliowy 700 g - OstroVit
Dostępność

Białko Serwatkowe 100% Whey Protein Smak Waniliowy 700 g - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/07/02
174,99 zł
25,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops