Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Obniżka
Piołun Ziele EKO 50 g - Dary Natury
Dostępność

Piołun Ziele EKO 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
11,39 zł
22,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Liść Pokrzywy Bio 37,5 g (25x 1,5 G) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Liść Pokrzywy Bio 37,5 g (25x 1,5 G) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/01
9,29 zł
24,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok z Czerwonej Kapusty Kiszonej Bio 300 ml - BioFood
Dostępność

Sok z Czerwonej Kapusty Kiszonej Bio 300 ml - BioFood

Data min. trwałości: 2028/01/15
9,39 zł
3,13 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Krzemionkowa Eko 50 g - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Krzemionkowa Eko 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/11/03
9,29 zł
18,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Palona Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Kasza Gryczana Palona Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/07
7,54 zł
1,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Mielony 50 g - Dary Natury
Dostępność

Czosnek Mielony 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/05
7,69 zł
15,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Eko Ziele Krwawnika 50 g - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Eko Ziele Krwawnika 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/02
7,89 zł
15,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolendra Ziarno 100 g - Big Nature
Dostępność

Kolendra Ziarno 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/09/30
4,23 zł
4,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolendra Mielona 30 g - Dary Natury
Dostępność

Kolendra Mielona 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/01
5,69 zł
18,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Dąb Kora Cięta 50 g - Planteon
Dostępność

Dąb Kora Cięta 50 g - Planteon

Data min. trwałości: 2026/12/19
5,51 zł
11,02 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wrotycz Ziele Cięte 50 g Planteon
Dostępność

Wrotycz Ziele Cięte 50 g Planteon

Data min. trwałości: 2027/06/30
4,99 zł
9,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Owoc Głogu Herbatka Eko 100 g - Dary Natury
Dostępność

Owoc Głogu Herbatka Eko 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/02
9,29 zł
9,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bazylia Eko 25 g - Dary Natury
Dostępność

Bazylia Eko 25 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/03
7,89 zł
31,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ekologiczny Czosnek Niedźwiedzi Kiszony 430 g - Dary Natury
Dostępność

Ekologiczny Czosnek Niedźwiedzi Kiszony 430 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/30
12,98 zł
3,02 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Kłodawska Drobna Niejodowana 500 g - Natur Planet
Dostępność

Sól Kłodawska Drobna Niejodowana 500 g - Natur Planet

Data min. trwałości: 2026/10/12
5,96 zł
1,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Polecana Przy Trądziku Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Polecana Przy Trądziku Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/03
11,49 zł
2,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Odporność Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Odporność Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/04
10,99 zł
21,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Dzika Róża Owoc Eko 50 g - Dary Natury
Dostępność

Dzika Róża Owoc Eko 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/03
11,39 zł
22,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Krążenie Eko 50 g - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Krążenie Eko 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/02
9,99 zł
19,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jabłko Suszone Owoc Eko 100 g - Dary natury
Dostępność

Jabłko Suszone Owoc Eko 100 g - Dary natury

Data min. trwałości: 2028/09/01
8,17 zł
8,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Liofilizowany Zakwas Chlebowy Żytni EKO 35 g - Dary Natury
Dostępność

Liofilizowany Zakwas Chlebowy Żytni EKO 35 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/02
7,79 zł
22,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Młody Jęczmień w Proszku z Polskich Upraw - 100 g MyVita
Dostępność

Młody Jęczmień w Proszku z Polskich Upraw - 100 g MyVita

Data min. trwałości: 2027/05/31
10,39 zł
10,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops