Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Obniżka
Herbatka Odporność Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Odporność Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/04
10,99 zł
21,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Błonnik Jabłkowy Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Błonnik Jabłkowy Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/06/29
10,99 zł
7,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok Z Buraka Kiszony Duży Bio 500 ml - Bio Food
Dostępność

Sok Z Buraka Kiszony Duży Bio 500 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/09/19
11,09 zł
2,22 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jaglana Polska 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Kasza Jaglana Polska 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/16
11,09 zł
1,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka z Płaskurki Pełnoziarnista Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Mąka z Płaskurki Pełnoziarnista Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/10
11,19 zł
2,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Orkiszowa Jasna typ 700 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka Orkiszowa Jasna typ 700 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/07
11,19 zł
1,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Babka Płesznik Mielona 100 g - Planteon
Dostępność

Babka Płesznik Mielona 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/07/31
11,19 zł
11,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lipa Kwiatostan 25 g - Natura Wita
Dostępność

Lipa Kwiatostan 25 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/08/31
11,29 zł
45,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pesto z Czosnku Niedźwiedziego EKO 200 g - Dary Natury
Dostępność

Pesto z Czosnku Niedźwiedziego EKO 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/06/30
11,34 zł
5,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka z Soczewicy Czerwonej 500 g - Grano
Dostępność

Mąka z Soczewicy Czerwonej 500 g - Grano

Data min. trwałości: 2027/06/02
11,38 zł
2,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Gryczana Pełnoziarnista Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Mąka Gryczana Pełnoziarnista Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/11
11,39 zł
2,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Mielone 50 g - Dary Natury
Dostępność

Pomidory Mielone 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/04
11,39 zł
22,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Prawoślaz Korzeń Eko 50 g - Dary Natury
Dostępność

Prawoślaz Korzeń Eko 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/03
11,39 zł
22,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Dzika Róża Owoc Eko 50 g - Dary Natury
Dostępność

Dzika Róża Owoc Eko 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/03
11,39 zł
22,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ostropest Plamisty Mielony - 500 g - Targroch
Dostępność

Ostropest Plamisty Mielony - 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
11,39 zł
2,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Piołun Ziele EKO 50 g - Dary Natury
Dostępność

Piołun Ziele EKO 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
11,39 zł
22,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Oczyszczanie EKO 37,5 g (25x 1,5 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Oczyszczanie EKO 37,5 g (25x 1,5 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
11,49 zł
30,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Polecana Przy Trądziku Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Polecana Przy Trądziku Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/03
11,49 zł
2,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Krzemionkowa Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Krzemionkowa Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
11,49 zł
22,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Gryczana Jasna Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Mąka Gryczana Jasna Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
11,49 zł
2,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka dla Pań Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka dla Pań Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/04
11,49 zł
22,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wrotycz Ziele Cięte 250 g Planteon
Dostępność

Wrotycz Ziele Cięte 250 g Planteon

Data min. trwałości: 2027/06/30
11,58 zł
4,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kasza Jaglana 1 kg - Targroch
Dostępność

Kasza Jaglana 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/30
11,59 zł
1,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops