Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Obniżka
Kminek Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Kminek Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
5,08 zł
5,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kmin Rzymski Mielony  100 g - Big Nature - Kumin Przemielony
Dostępność

Kmin Rzymski Mielony 100 g - Big Nature - Kumin Przemielony

Data min. trwałości: 2028/08/17
8,89 zł
8,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Koper Igiełka Suszony 100 g - Big Nature
Dostępność

Koper Igiełka Suszony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/08/10
6,87 zł
6,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolendra Ziarno 100 g - Big Nature
Dostępność

Kolendra Ziarno 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/09/30
4,23 zł
4,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lubczyk Suszony 50 g - Big Nature
Dostępność

Lubczyk Suszony 50 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
6,89 zł
13,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tymianek Suszony 40 g - Big Nature
Dostępność

Tymianek Suszony 40 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/02/16
4,89 zł
12,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Szczypiorek Suszony 40 g - Big Nature
Dostępność

Szczypiorek Suszony 40 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/08/31
6,59 zł
16,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Orkiszowa Biała Typ 630 Chlebowa 1 kg - Bjos
Dostępność

Mąka Orkiszowa Biała Typ 630 Chlebowa 1 kg - Bjos

Data min. trwałości: 2027/05/30
13,99 zł
1,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok z Pokrzywy Tłoczony 500 ml - Polska Róża
Dostępność

Sok z Pokrzywy Tłoczony 500 ml - Polska Róża

Data min. trwałości: 2027/12/05
37,99 zł
7,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Małosolne 820 g (460 g) - Runoland
Dostępność

Ogórki Kiszone Małosolne 820 g (460 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/06/30
13,37 zł
2,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wrotycz Ziele Cięte 50 g Planteon
Dostępność

Wrotycz Ziele Cięte 50 g Planteon

Data min. trwałości: 2027/06/30
4,99 zł
9,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wrotycz Ziele Cięte 250 g Planteon
Dostępność

Wrotycz Ziele Cięte 250 g Planteon

Data min. trwałości: 2027/06/30
11,58 zł
4,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pestka Dyni Bezłuskowa Polska 100 g - Planteon
Dostępność

Pestka Dyni Bezłuskowa Polska 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/05/31
7,79 zł
7,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masło Klarowane Ghee 240 g - BATOM
Dostępność

Masło Klarowane Ghee 240 g - BATOM

Data min. trwałości: 2027/06/24
28,98 zł
12,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ostropest Plamisty Mielony - 500 g - Targroch
Dostępność

Ostropest Plamisty Mielony - 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
11,39 zł
2,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jaglana Ekologiczna 1 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Kasza Jaglana Ekologiczna 1 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/09/17
18,48 zł
1,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ostropest Plamisty Mielony Bio 200 g - Bio Planet
Dostępność

Ostropest Plamisty Mielony Bio 200 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/10/31
15,89 zł
7,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ostropest Plamisty Ziarno Bio 200 g - Bio Planet
Dostępność

Ostropest Plamisty Ziarno Bio 200 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/31
13,09 zł
6,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Ekspresowa Szałwia Fix 30 g - Natura Wita
Dostępność

Herbatka Ekspresowa Szałwia Fix 30 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/05/31
7,99 zł
26,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Rumianek Główka 100 g - Natura Wita
Dostępność

Rumianek Główka 100 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/07/31
18,89 zł
18,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mięta Pińczowska 30 g - Natura Wita
Dostępność

Mięta Pińczowska 30 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/08/31
10,89 zł
36,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nagietek Lekarski Kwiat 50 g - Natura Wita
Dostępność

Nagietek Lekarski Kwiat 50 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/08/31
8,89 zł
17,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lipa Kwiatostan 25 g - Natura Wita
Dostępność

Lipa Kwiatostan 25 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/08/31
11,29 zł
45,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops