Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Gruszka Suszona Eko 150 g - Dary Natury
Dostępność

Gruszka Suszona Eko 150 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/11/03
12,39 zł
8,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Polskie Śliwki Suszone z Pestką Eko 250 g - Dary Natury
Dostępność

Polskie Śliwki Suszone z Pestką Eko 250 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
22,99 zł
9,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Błonnik Witalny 600 g - Big Nature
Dostępność

Błonnik Witalny 600 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/08/31
33,99 zł
5,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta z Czarnego Czosnku Bio 80 g - Przetwory z Natury
Dostępność

Pasta z Czarnego Czosnku Bio 80 g - Przetwory z Natury

Data min. trwałości: 2027/02/17
21,99 zł
27,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Błonnik Jabłkowy Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Błonnik Jabłkowy Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/06/29
10,99 zł
7,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masło Klarowane Ghee 240 g - Pięć Przemian
Dostępność

Masło Klarowane Ghee 240 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/03/31
24,17 zł
10,07 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Żurek Żytni Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski
Dostępność

Żurek Żytni Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski

Data min. trwałości: 2027/11/30
7,22 zł
2,26 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Barszcz Biały Żytni Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski
Dostępność

Barszcz Biały Żytni Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski

Data min. trwałości: 2027/11/30
9,39 zł
2,93 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Malina Liofilizowana Cały Owoc 40 g - Targroch
Dostępność

Malina Liofilizowana Cały Owoc 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/27
24,06 zł
60,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Beef Jerky Suszona Wołowina Papryka HOT 30 g - Wild Willy
Dostępność

Beef Jerky Suszona Wołowina Papryka HOT 30 g - Wild Willy

Data min. trwałości: 2027/11/24
19,69 zł
65,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Beef Jerky Suszona Polska Wołowina BBQ 30 g - Wild Willy
Dostępność

Beef Jerky Suszona Polska Wołowina BBQ 30 g - Wild Willy

Data min. trwałości: 2028/03/25
19,69 zł
65,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Beef Jerky Suszona Wołowina Classic 50 g - Wild Willy
Dostępność

Beef Jerky Suszona Wołowina Classic 50 g - Wild Willy

Data min. trwałości: 2028/07/10
25,99 zł
51,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Beef Jerky Suszona Wołowina Papryka 30 g - Wild Willy
Dostępność

Beef Jerky Suszona Wołowina Papryka 30 g - Wild Willy

Data min. trwałości: 2028/05/15
15,89 zł
52,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Ostropestu Plamistego Eko 250 ml - Dary Natury
Dostępność

Olej z Ostropestu Plamistego Eko 250 ml - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/02/01
39,99 zł
16,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lipa Kwiat Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Lipa Kwiat Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/04
14,79 zł
29,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olejek CBD 5% 12 ml - Diet Food
Dostępność

Olejek CBD 5% 12 ml - Diet Food

Data min. trwałości: 2027/10/09
120,73 zł
1 006,08 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zielony Detox Mix 60 Kapsułek - Soul - Farm
Dostępność

Zielony Detox Mix 60 Kapsułek - Soul - Farm

Data min. trwałości: 2026/11/07
25,04 zł
0,42 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jaglana Bio 1,5 kg - Big Nature
Dostępność

Kasza Jaglana Bio 1,5 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/04/30
16,58 zł
1,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzech Włoski Łuskany 1 kg - Big Nature
Dostępność

Orzech Włoski Łuskany 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
72,99 zł
7,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciastka Owsianki z Czekoladą 175 g - NaturAvena
Dostępność

Ciastka Owsianki z Czekoladą 175 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/01/24
18,39 zł
10,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Mąka Żytnia Razowa Typ 2000 Bio 1 kg - Bio Raj
Dostępność

Mąka Żytnia Razowa Typ 2000 Bio 1 kg - Bio Raj

Data min. trwałości: 2027/05/31
9,29 zł
0,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops