Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Obniżka
Herbatka Dla Dzieci Krasnoludek  Eko 45 g (15x 3 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Dla Dzieci Krasnoludek Eko 45 g (15x 3 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/02
13,49 zł
29,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Bez Czarny Owoc Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Bez Czarny Owoc Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
12,89 zł
25,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Jaglany Nitki 400 g - Pro Natura
Dostępność

Makaron Jaglany Nitki 400 g - Pro Natura

Data min. trwałości: 2028/10/14
9,79 zł
2,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Len Mielony Odtłuszczony 500 g - Targroch
Dostępność

Len Mielony Odtłuszczony 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/30
9,59 zł
1,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Babka Płesznik Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Babka Płesznik Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/29
15,29 zł
3,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Babki Płesznik 500 g - Natur Planet
Dostępność

Nasiona Babki Płesznik 500 g - Natur Planet

Data min. trwałości: 2028/05/31
19,75 zł
3,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka z Pestek Dyni 300 g - Szarłat
Dostępność

Mąka z Pestek Dyni 300 g - Szarłat

Data min. trwałości: 2027/01/31
8,29 zł
2,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Jaglana Bezglutenowa 500 g - Bjos
Dostępność

Mąka Jaglana Bezglutenowa 500 g - Bjos

Data min. trwałości: 2027/04/30
10,79 zł
2,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrzan Korzeń Bio 40 g - Dary Natury
Dostępność

Chrzan Korzeń Bio 40 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/02
6,59 zł
16,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Barszcz z Buraków Kiszonych Bio 500 ml - Bio Food
Dostępność

Barszcz z Buraków Kiszonych Bio 500 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/03/14
11,79 zł
2,36 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok z Jagody Kamczackiej NFC  Bio 330 ml - Batom
Dostępność

Sok z Jagody Kamczackiej NFC Bio 330 ml - Batom

Data min. trwałości: 2028/01/09
19,39 zł
5,88 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka Warzyw Suszonych 500 g - Targroch
Dostępność

Mieszanka Warzyw Suszonych 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/31
15,79 zł
3,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarcie Żebro Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Czarcie Żebro Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/08/31
19,59 zł
19,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Spadziowy Nektarowy 1 kg Pasieka
Dostępność

Miód Spadziowy Nektarowy 1 kg Pasieka

Data min. trwałości: 2029/08/25
67,99 zł
6,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wrotycz Ziele Mielone 100 g - Nanga
Dostępność

Wrotycz Ziele Mielone 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/05/01
12,39 zł
12,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok z Czerwonej Kapusty Kiszonej Bio 300 ml - BioFood
Dostępność

Sok z Czerwonej Kapusty Kiszonej Bio 300 ml - BioFood

Data min. trwałości: 2028/01/15
9,39 zł
3,13 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Niedźwiedzi Mielony Eko 120 g - Dary Natury
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi Mielony Eko 120 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/01/03
26,99 zł
22,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Zdrowe Nerki Eko 37,5 g (25x 1,5 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Zdrowe Nerki Eko 37,5 g (25x 1,5 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/05
12,39 zł
33,04 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Oczyszczanie EKO 37,5 g (25x 1,5 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Oczyszczanie EKO 37,5 g (25x 1,5 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
11,49 zł
30,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Gripoherbs Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Gripoherbs Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/03
12,39 zł
24,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wrotycz Ziele Cięte Dziko Rosnący 100 g - Nanga
Dostępność

Wrotycz Ziele Cięte Dziko Rosnący 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/12/31
11,89 zł
11,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Piołun Ziele Dziko Rosnące 100 g - Nanga
Dostępność

Piołun Ziele Dziko Rosnące 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/09/01
14,79 zł
14,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops