Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Obniżka
Płatki Róży Herbatka Eko 20 g - Dary Natury
Dostępność

Płatki Róży Herbatka Eko 20 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
17,29 zł
86,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ostropest Plamisty Ziarno 200g Intenson
Dostępność

Ostropest Plamisty Ziarno 200g Intenson

Data min. trwałości: 2028/05/31
5,99 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy Jabłkowe Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Chipsy Jabłkowe Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/26
12,09 zł
12,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Babka Płesznik Nasiona 200 g - Intenson
Dostępność

Babka Płesznik Nasiona 200 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/08/31
15,29 zł
7,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Kukurydziana Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Mąka Kukurydziana Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/25
8,52 zł
0,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pestki Dyni Ciemnozielone Europejskie Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Pestki Dyni Ciemnozielone Europejskie Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2026/12/20
9,99 zł
6,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Płatki Jaglane Pełnoziarniste 1 kg - Targroch
Dostępność

Płatki Jaglane Pełnoziarniste 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
13,59 zł
1,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Płatki Kukurydziane Bio Bez Dodatku Cukru 200 g - BioLife
Dostępność

Płatki Kukurydziane Bio Bez Dodatku Cukru 200 g - BioLife

Data min. trwałości: 2027/09/03
7,80 zł
3,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Babki Płesznik Bio 250 g Bio Planet
Dostępność

Nasiona Babki Płesznik Bio 250 g Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/08/31
26,99 zł
10,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Jaglana 1 kg - Targroch
Dostępność

Mąka Jaglana 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
12,89 zł
1,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Gryczana 1 kg - Targroch
Dostępność

Mąka Gryczana 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/30
13,79 zł
1,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kasza Gryczana Niepalona 1 kg - Targroch
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
12,39 zł
1,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kasza Jaglana 1 kg - Targroch
Dostępność

Kasza Jaglana 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/30
11,59 zł
1,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kasza Jaglana Bio 1 kg - BioLife
Dostępność

Kasza Jaglana Bio 1 kg - BioLife

Data min. trwałości: 2027/07/31
15,49 zł
1,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Niedźwiedzi Eko 100 g - Dary Natury
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi Eko 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/02
22,99 zł
22,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Ekologiczna Liść Melisy 100 g - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Ekologiczna Liść Melisy 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/03
22,99 zł
22,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mięta Liść Herbatka Eko 100 g - Dary Natury
Dostępność

Mięta Liść Herbatka Eko 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/29
15,09 zł
15,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Rzodkiewka Nasiona Na Kiełki 80 g - Diet - Food
Dostępność

Rzodkiewka Nasiona Na Kiełki 80 g - Diet - Food

Data min. trwałości: 2027/02/18
8,89 zł
11,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Gryczana Biała Bio 500 g - EkoWital
Dostępność

Mąka Gryczana Biała Bio 500 g - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/01/07
10,99 zł
2,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka z Czarnej Porzeczki Eko 100 g - Dary Natury
Dostępność

Herbatka z Czarnej Porzeczki Eko 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/05
21,99 zł
21,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kasza Jęczmienna Pęczak Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Kasza Jęczmienna Pęczak Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/08/14
6,64 zł
1,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kwiat Lipy Herbatka Eko 30 g - Dary Natury
Dostępność

Kwiat Lipy Herbatka Eko 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/03
14,39 zł
47,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops