Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Obniżka
Bazylia Eko 25 g - Dary Natury
Dostępność

Bazylia Eko 25 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/03
7,89 zł
31,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Otręby Owsiane Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Otręby Owsiane Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/16
10,89 zł
3,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Liść Melisy Herbatka Eko 37,5 g (25x 1,5 g) - Dary Natury
Dostępność

Liść Melisy Herbatka Eko 37,5 g (25x 1,5 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/02
11,69 zł
38,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolendra 30 g - Dary Natury
Dostępność

Kolendra 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
5,39 zł
17,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kawa Orkiszowa Eko 200 g - Dary Natury
Dostępność

Kawa Orkiszowa Eko 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
19,99 zł
10,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Eko Ziele Krwawnika 50 g - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Eko Ziele Krwawnika 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/02
7,89 zł
15,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Tymianek 20 g - Dary Natury
Dostępność

Tymianek 20 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/04
5,49 zł
27,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok Aroniowy Bio 750 ml - Batom
Dostępność

Sok Aroniowy Bio 750 ml - Batom

Data min. trwałości: 2028/02/12
22,99 zł
3,07 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Jaglana Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Mąka Jaglana Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
8,29 zł
1,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona Bio 700 g (500 g) - Biofood
Dostępność

Kapusta Kiszona Bio 700 g (500 g) - Biofood

Data min. trwałości: 2028/06/16
12,09 zł
2,42 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Koszyczek Rumianku Herbatka Ekologiczna 25 g - Dary Natury
Dostępność

Koszyczek Rumianku Herbatka Ekologiczna 25 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/02
10,99 zł
43,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Nagietka Herbatka Ekologiczna 25 g - Dary Natury
Dostępność

Płatki Nagietka Herbatka Ekologiczna 25 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/05
9,99 zł
39,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Owoce Lasu Herbatka Ekologiczna 100 g - Dary Natury
Dostępność

Owoce Lasu Herbatka Ekologiczna 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/02
20,99 zł
20,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok Tłoczony z Kapusty Kiszonej BIO 300 ml - Bio Food
Dostępność

Sok Tłoczony z Kapusty Kiszonej BIO 300 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/09/19
7,89 zł
2,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok Tłoczony Pietruszka Kiszona BIO 300 ml - Bio Food
Dostępność

Sok Tłoczony Pietruszka Kiszona BIO 300 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/09/19
10,69 zł
3,56 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Natka Pietruszki 20 g - Dary Natury
Dostępność

Natka Pietruszki 20 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/02
5,49 zł
27,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kminek Ziarno 60 g - Dary Natury
Dostępność

Kminek Ziarno 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/05
5,69 zł
9,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Buraków Kiszonych Tłoczony Bio 300 ml - Bio Food
Dostępność

Sok z Buraków Kiszonych Tłoczony Bio 300 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/09/19
8,29 zł
2,76 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Gryczana Pełnoziarnista Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Mąka Gryczana Pełnoziarnista Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/11
11,39 zł
2,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kawa Żołędziówka Eko 200 g - Dary Natury
Dostępność

Kawa Żołędziówka Eko 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
20,99 zł
10,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Susz Warzywny z Dodatkiem Ziół 100 g - Dary Natury
Dostępność

Susz Warzywny z Dodatkiem Ziół 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
10,79 zł
10,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Niedźwiedzi Eko 25 g - Dary Natury
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi Eko 25 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/03
9,79 zł
39,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops