Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Truskawki Liofilizowane Chrupiące Bio 30 g - Biossom
Dostępność

Truskawki Liofilizowane Chrupiące Bio 30 g - Biossom

Data min. trwałości: 2028/08/26
33,09 zł
110,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Błonnik Witalny 600 g - Big Nature
Dostępność

Błonnik Witalny 600 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/08/31
33,99 zł
5,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/13
33,99 zł
11,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok Jabłkowy NFC Bio 3 L - Dolina Czerska
Dostępność

Sok Jabłkowy NFC Bio 3 L - Dolina Czerska

Data min. trwałości: 2027/10/21
33,99 zł
1,13 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej Pokrzywa Tłoczony na Zimno Bio 250 ml - Dary Natury
Dostępność

Olej Pokrzywa Tłoczony na Zimno Bio 250 ml - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/02/01
34,89 zł
13,96 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej Lniany Tłoczony na Zimno 1 l - Targroch
Dostępność

Olej Lniany Tłoczony na Zimno 1 l - Targroch

Data min. trwałości: 2027/01/02
34,99 zł
3,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Królik Turystyczny Premium Bezglutenowy 300 g - Amciu
Dostępność

Królik Turystyczny Premium Bezglutenowy 300 g - Amciu

Data min. trwałości: 2027/03/30
34,99 zł
11,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Wiesiołka Tłoczony Na Zimno 100 ml - Big Nature
Dostępność

Olej z Wiesiołka Tłoczony Na Zimno 100 ml - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/08/31
34,99 zł
34,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Liofilizowana Owocowe Witaminki EKO 80 g - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Liofilizowana Owocowe Witaminki EKO 80 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/03
35,99 zł
44,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masło Klarowane Ghee 400 g - Pięć Przemian
Dostępność

Masło Klarowane Ghee 400 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/07/28
36,84 zł
9,21 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok z Pokrzywy Tłoczony 500 ml - Polska Róża
Dostępność

Sok z Pokrzywy Tłoczony 500 ml - Polska Róża

Data min. trwałości: 2027/12/05
37,99 zł
7,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tarczyca Bajkalska Korzeń Cięty 50 g - Nanga
Dostępność

Tarczyca Bajkalska Korzeń Cięty 50 g - Nanga

Data min. trwałości: 2029/01/31
37,99 zł
75,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
MB Mus Malinowy Bez Cukru 500 ml Prosto ze Wsi
Dostępność

MB Mus Malinowy Bez Cukru 500 ml Prosto ze Wsi

Data min. trwałości: 2027/11/23
39,99 zł
8,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Ostropestu Plamistego Eko 250 ml - Dary Natury
Dostępność

Olej z Ostropestu Plamistego Eko 250 ml - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/02/01
39,99 zł
16,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krwawnik Kwiat 250 g - Nanga
Dostępność

Krwawnik Kwiat 250 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/09/30
44,99 zł
18,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Ostropestu Tłoczony na Zimno 1 l - Big Nature
Dostępność

Olej z Ostropestu Tłoczony na Zimno 1 l - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/02/10
47,99 zł
4,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Polskie Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Polskie Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/01/31
49,99 zł
5,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Glistnik Jaskółcze Ziele Cięte 500 g - Nanga
Dostępność

Glistnik Jaskółcze Ziele Cięte 500 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/06/30
52,89 zł
10,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Rzepakowy 1,2 kg Pasieka Sudnik
Dostępność

Miód Rzepakowy 1,2 kg Pasieka Sudnik

Data min. trwałości: 2029/08/25
58,70 zł
4,89 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Spadziowy Nektarowy 1 kg Pasieka
Dostępność

Miód Spadziowy Nektarowy 1 kg Pasieka

Data min. trwałości: 2029/08/25
67,99 zł
6,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops