Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Kasza Gryczana Niepalona Bezglutenowa Bio 2 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona Bezglutenowa Bio 2 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/08
24,89 zł
1,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jęczmienna Pęczak  Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Jęczmienna Pęczak Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/12
12,29 zł
1,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Orkiszowa Typ 850 EKO 1 kg - Dary Natury
Dostępność

Mąka Orkiszowa Typ 850 EKO 1 kg - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/02
12,18 zł
1,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Płatki Orkiszowe 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Płatki Orkiszowe 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/15
12,09 zł
1,21 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Niepalona Bio 5 kg - Horeca
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona Bio 5 kg - Horeca

Data min. trwałości: 2027/06/26
59,05 zł
1,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kasza Jaglana 1 kg - Targroch
Dostępność

Kasza Jaglana 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/30
11,59 zł
1,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok Jabłkowy NFC Bio 3 L - Dolina Czerska
Dostępność

Sok Jabłkowy NFC Bio 3 L - Dolina Czerska

Data min. trwałości: 2027/10/21
33,99 zł
1,13 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Orkiszowa Jasna typ 700 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka Orkiszowa Jasna typ 700 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/07
11,19 zł
1,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jaglana Bio 1,5 kg - Big Nature
Dostępność

Kasza Jaglana Bio 1,5 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/04/30
16,58 zł
1,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jaglana Polska 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Kasza Jaglana Polska 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/16
11,09 zł
1,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Otręby Owsiane 500 g - Dr Zdrowie
Dostępność

Otręby Owsiane 500 g - Dr Zdrowie

Data min. trwałości: 2027/03/31
5,49 zł
1,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Kukurydziana 1 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Mąka Kukurydziana 1 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/03/16
10,98 zł
1,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jaglana 1 kg Flowpack - Targroch
Dostępność

Kasza Jaglana 1 kg Flowpack - Targroch

Data min. trwałości: 2027/03/31
10,89 zł
1,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Otręby Owsiane 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Otręby Owsiane 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/05/30
10,67 zł
1,07 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Niepalona 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/06/09
9,89 zł
0,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Kłodawska Różowa Gruba 1 kg - BATOM
Dostępność

Sól Kłodawska Różowa Gruba 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2034/04/17
9,89 zł
0,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Kłodawska Różowa Drobna 1 kg - Batom
Dostępność

Sól Kłodawska Różowa Drobna 1 kg - Batom

Data min. trwałości: 2034/08/24
9,44 zł
0,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Mąka Żytnia Razowa Typ 2000 Bio 1 kg - Bio Raj
Dostępność

Mąka Żytnia Razowa Typ 2000 Bio 1 kg - Bio Raj

Data min. trwałości: 2027/05/31
9,29 zł
0,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Kukurydziana Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Mąka Kukurydziana Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/25
8,52 zł
0,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops