Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Obniżka
Czarna Jagoda w Proszku 30 g - Becla
Dostępność

Czarna Jagoda w Proszku 30 g - Becla

Data min. trwałości: 2027/06/15
22,99 zł
76,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej Rzepakowy Tłoczony na Zimno 1 l - Targroch
Dostępność

Olej Rzepakowy Tłoczony na Zimno 1 l - Targroch

Data min. trwałości: 2027/03/29
23,99 zł
2,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masło Klarowane Ghee 240 g - Pięć Przemian
Dostępność

Masło Klarowane Ghee 240 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/03/31
24,17 zł
10,07 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej Lniany Tłoczony Na Zimno 500 ml - Big Nature
Dostępność

Olej Lniany Tłoczony Na Zimno 500 ml - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/08
24,99 zł
5,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok Wiśniowy Tłoczony NFC BIO 750 ml -  Batom
Dostępność

Sok Wiśniowy Tłoczony NFC BIO 750 ml - Batom

Data min. trwałości: 2028/02/20
25,89 zł
3,45 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Beef Jerky Suszona Wołowina Classic 50 g - Wild Willy
Dostępność

Beef Jerky Suszona Wołowina Classic 50 g - Wild Willy

Data min. trwałości: 2028/07/10
25,99 zł
51,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pyłek Kwiatowy 200 g - Pasieka Sudnik
Dostępność

Pyłek Kwiatowy 200 g - Pasieka Sudnik

Data min. trwałości: 2029/05/17
26,36 zł
13,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Babki Płesznik Bio 250 g Bio Planet
Dostępność

Nasiona Babki Płesznik Bio 250 g Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/08/31
26,99 zł
10,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Niedźwiedzi Mielony Eko 120 g - Dary Natury
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi Mielony Eko 120 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/01/03
26,99 zł
22,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Miód Rzepakowy 500 g - Pasieka Sudnik
Dostępność

Miód Rzepakowy 500 g - Pasieka Sudnik

Data min. trwałości: 2029/02/01
26,99 zł
5,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Ziołowa 700 g - Dary Natury
Dostępność

Sól Ziołowa 700 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/04
26,99 zł
3,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Ostropestu Tłoczony Na Zimno 500 ml - Big Nature
Dostępność

Olej z Ostropestu Tłoczony Na Zimno 500 ml - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
26,99 zł
5,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masło Klarowane Ghee 240 g - BATOM
Dostępność

Masło Klarowane Ghee 240 g - BATOM

Data min. trwałości: 2027/06/24
28,98 zł
12,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej z Rokitnika Tłoczony Na Zimno 100 ml - Big Nature
Dostępność

Olej z Rokitnika Tłoczony Na Zimno 100 ml - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/02/29
28,98 zł
28,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Malina Liofilizowana Cały Owoc 40 g - Targroch
Dostępność

Malina Liofilizowana Cały Owoc 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/27
24,06 zł
60,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Niepalona Bezglutenowa Bio 2 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona Bezglutenowa Bio 2 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/08
24,89 zł
1,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Śliwki Suszone 500 g - Smakosz
Dostępność

Śliwki Suszone 500 g - Smakosz

Data min. trwałości: 2027/03/31
29,99 zł
0,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Błonnik Błonmix 300 g - MyVita
Dostępność

Błonnik Błonmix 300 g - MyVita

Data min. trwałości: 2027/11/04
29,99 zł
10,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zielony Detox Mix 60 Kapsułek - Soul - Farm
Dostępność

Zielony Detox Mix 60 Kapsułek - Soul - Farm

Data min. trwałości: 2026/11/07
25,04 zł
0,42 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Burak Czerwony Mielony 400 g - Natura Wita
Dostępność

Burak Czerwony Mielony 400 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/08/31
31,18 zł
7,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Śliwki Węgierki Bez Pestek Suszone Bio 200 g - Bio Raj
Dostępność

Śliwki Węgierki Bez Pestek Suszone Bio 200 g - Bio Raj

Data min. trwałości: 2027/07/08
31,95 zł
15,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kawa z Korzenia Mniszka Lekarskiego Eko 200 g - Dary Natury
Dostępność

Kawa z Korzenia Mniszka Lekarskiego Eko 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/05
32,99 zł
16,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops