Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Obniżka
Sok z Czerwonej Kapusty Kiszonej Bio 300 ml - BioFood
Dostępność

Sok z Czerwonej Kapusty Kiszonej Bio 300 ml - BioFood

Data min. trwałości: 2028/01/15
9,39 zł
3,13 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mięta Suszona Liść 30 g - Becla
Dostępność

Mięta Suszona Liść 30 g - Becla

Data min. trwałości: 2027/06/02
9,89 zł
32,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Błonnik Jabłkowy Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Błonnik Jabłkowy Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/06/29
10,99 zł
7,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Szczypiorkowa Posypka 10 g - Dary Natury
Dostępność

Szczypiorkowa Posypka 10 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/04
6,59 zł
65,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Wrzosowy 500 g Pasieka Sudnik
Dostępność

Miód Wrzosowy 500 g Pasieka Sudnik

Data min. trwałości: 2029/08/23
69,62 zł
13,92 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Ekspresowa Szałwia Fix 30 g - Natura Wita
Dostępność

Herbatka Ekspresowa Szałwia Fix 30 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/05/31
7,99 zł
26,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Glistnik Jaskółcze Ziele Cięte 500 g - Nanga
Dostępność

Glistnik Jaskółcze Ziele Cięte 500 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/06/30
52,89 zł
10,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cząber Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Cząber Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/01/31
5,69 zł
5,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Błonnik Witalny 600 g - Big Nature
Dostępność

Błonnik Witalny 600 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/08/31
33,99 zł
5,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wrotycz Ziele Cięte 50 g Planteon
Dostępność

Wrotycz Ziele Cięte 50 g Planteon

Data min. trwałości: 2027/06/30
4,99 zł
9,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jabłko Suszone Owoc Eko 100 g - Dary natury
Dostępność

Jabłko Suszone Owoc Eko 100 g - Dary natury

Data min. trwałości: 2028/09/01
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Macierzanka Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Macierzanka Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/12/31
14,09 zł
14,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ocet Winny Różany EKO 250 ml - Dary Natury
Dostępność

Ocet Winny Różany EKO 250 ml - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/04
18,49 zł
7,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lawenda Suszona Kwiat 50 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Lawenda Suszona Kwiat 50 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/07/31
12,79 zł
25,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej Pokrzywa Tłoczony na Zimno Bio 250 ml - Dary Natury
Dostępność

Olej Pokrzywa Tłoczony na Zimno Bio 250 ml - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/02/01
34,89 zł
13,96 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Babka Lancetowata Liść Cięty 50 g - Planteon
Dostępność

Babka Lancetowata Liść Cięty 50 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/08/05
5,25 zł
10,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Szczypiorek Suszony 40 g - Big Nature
Dostępność

Szczypiorek Suszony 40 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/08/31
6,59 zł
16,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Orkiszowa Graham Typ 1850 Eko 5 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Mąka Orkiszowa Graham Typ 1850 Eko 5 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/06/25
72,49 zł
1,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Burak Czerwony Mielony 400 g - Natura Wita
Dostępność

Burak Czerwony Mielony 400 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/08/31
31,18 zł
7,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Dąb Kora Cięta 50 g - Planteon
Dostępność

Dąb Kora Cięta 50 g - Planteon

Data min. trwałości: 2026/12/19
4,38 zł
8,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops