Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Obniżka
Rzepik Pospolity Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Rzepik Pospolity Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/12/31
15,09 zł
15,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bylica Boże Drzewko Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Bylica Boże Drzewko Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/09/01
14,29 zł
14,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Dla Dziadka EKO 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Dla Dziadka EKO 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/04
9,29 zł
18,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krwawnik Kwiat 250 g - Nanga
Dostępność

Krwawnik Kwiat 250 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/09/30
44,99 zł
18,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Liofilizowana Gotowana Kasza Jęczmienna Eko 100 g - Dary Natury
Dostępność

Liofilizowana Gotowana Kasza Jęczmienna Eko 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/08/04
11,69 zł
11,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Wiosenna EKO 50 g - Dary natury
Dostępność

Herbatka Wiosenna EKO 50 g - Dary natury

Data min. trwałości: 2028/07/05
12,39 zł
24,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tarczyca Bajkalska Korzeń Cięty 50 g - Nanga
Dostępność

Tarczyca Bajkalska Korzeń Cięty 50 g - Nanga

Data min. trwałości: 2029/01/31
37,99 zł
75,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona z Żurawiną EKO 850 g (800 g) - Dary Natury
Dostępność

Kapusta Kiszona z Żurawiną EKO 850 g (800 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/05
16,62 zł
2,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops