Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Warzywa Suszone Naturalne MIX Bez Soli 200 g - Big Nature
Dostępność

Warzywa Suszone Naturalne MIX Bez Soli 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
9,99 zł
5,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Jaglane 500 g - Młyn Kopytowa
Dostępność

Płatki Jaglane 500 g - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/03/10
9,49 zł
1,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciastka Owsianki z Czekoladą 175 g - NaturAvena
Dostępność

Ciastka Owsianki z Czekoladą 175 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/01/24
18,39 zł
10,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Krążenie Eko 50 g - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Krążenie Eko 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/02
9,99 zł
19,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Żytnia Typ 580 EKO 1 kg - Dary Natury
Dostępność

Mąka Żytnia Typ 580 EKO 1 kg - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/03/01
7,79 zł
0,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Liofilizowana Owocowe Witaminki EKO 80 g - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Liofilizowana Owocowe Witaminki EKO 80 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/03
35,99 zł
44,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Frytki Jabłkowe Bio 50 g - Biominki
Dostępność

Frytki Jabłkowe Bio 50 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/01/08
9,29 zł
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ekologiczny Czosnek Niedźwiedzi Kiszony 430 g - Dary Natury
Dostępność

Ekologiczny Czosnek Niedźwiedzi Kiszony 430 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/30
12,05 zł
2,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Krzemionkowa Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Krzemionkowa Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
11,49 zł
22,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Spadziowy Nektarowy 1 kg Pasieka
Dostępność

Miód Spadziowy Nektarowy 1 kg Pasieka

Data min. trwałości: 2029/08/25
67,99 zł
6,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Ziołowa 700 g - Dary Natury
Dostępność

Sól Ziołowa 700 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/04
26,99 zł
3,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Rzepakowy 1,2 kg Pasieka Sudnik
Dostępność

Miód Rzepakowy 1,2 kg Pasieka Sudnik

Data min. trwałości: 2029/08/25
58,70 zł
4,89 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lipa Kwiatostan 25 g - Natura Wita
Dostępność

Lipa Kwiatostan 25 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/08/31
11,29 zł
45,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pigwa Owoc 100 g - Natura Wita
Dostępność

Pigwa Owoc 100 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/04/30
14,79 zł
14,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Kukurydziana 1 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Mąka Kukurydziana 1 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/03/16
10,98 zł
1,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona 900 g / 540 g - Runoland
Dostępność

Kapusta Kiszona 900 g / 540 g - Runoland

Data min. trwałości: 2027/11/30
9,99 zł
1,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zielony Detox Mix 60 Kapsułek - Soul - Farm
Dostępność

Zielony Detox Mix 60 Kapsułek - Soul - Farm

Data min. trwałości: 2026/11/07
25,04 zł
0,42 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Polskie Śliwki Suszone z Pestką Eko 250 g - Dary Natury
Dostępność

Polskie Śliwki Suszone z Pestką Eko 250 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
22,99 zł
9,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok z Pokrzywy Tłoczony 500 ml - Polska Róża
Dostępność

Sok z Pokrzywy Tłoczony 500 ml - Polska Róża

Data min. trwałości: 2027/12/05
37,99 zł
7,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok Jabłkowy NFC Bio 3 L - Dolina Czerska
Dostępność

Sok Jabłkowy NFC Bio 3 L - Dolina Czerska

Data min. trwałości: 2027/10/21
33,99 zł
1,13 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka z Żołędzi Eko 0,5 kg - Dary Natury
Dostępność

Mąka z Żołędzi Eko 0,5 kg - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/04
14,42 zł
2,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olejek CBD 5% 12 ml - Diet Food
Dostępność

Olejek CBD 5% 12 ml - Diet Food

Data min. trwałości: 2027/10/09
120,73 zł
1 006,08 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops