Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Obniżka
Młody Jęczmień w Proszku z Polskich Upraw - 100 g MyVita
Dostępność

Młody Jęczmień w Proszku z Polskich Upraw - 100 g MyVita

Data min. trwałości: 2027/05/31
10,39 zł
10,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Nagietka Herbatka Ekologiczna 25 g - Dary Natury
Dostępność

Płatki Nagietka Herbatka Ekologiczna 25 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/05
9,99 zł
39,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pestki Dyni Ciemnozielone Europejskie Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Pestki Dyni Ciemnozielone Europejskie Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2026/12/20
9,99 zł
6,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Gryczane BIO 300 g - BioLife
Dostępność

Płatki Gryczane BIO 300 g - BioLife

Data min. trwałości: 2027/07/20
9,99 zł
3,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Krążenie Eko 50 g - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Krążenie Eko 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/02
9,99 zł
19,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona 900 g / 540 g - Runoland
Dostępność

Kapusta Kiszona 900 g / 540 g - Runoland

Data min. trwałości: 2027/11/30
9,99 zł
1,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jabłko Suszone Owoc Eko 100 g - Dary natury
Dostępność

Jabłko Suszone Owoc Eko 100 g - Dary natury

Data min. trwałości: 2028/09/01
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Warzywa Suszone Naturalne MIX Bez Soli 200 g - Big Nature
Dostępność

Warzywa Suszone Naturalne MIX Bez Soli 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
9,99 zł
5,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Hyzop Ziele EKO 50 g - Dary Natury
Dostępność

Hyzop Ziele EKO 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
9,99 zł
19,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pokrzywa Zwyczajna Premium 50 g - Natura Wita
Dostępność

Pokrzywa Zwyczajna Premium 50 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/07/31
9,99 zł
19,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Mielony EKO 500 g - Młyn Kopytowa
Dostępność

Len Mielony EKO 500 g - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/05/25
9,95 zł
1,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Niepalona 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/06/09
9,89 zł
0,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Kłodawska Różowa Gruba 1 kg - BATOM
Dostępność

Sól Kłodawska Różowa Gruba 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2034/04/17
9,89 zł
0,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mięta Suszona Liść 30 g - Becla
Dostępność

Mięta Suszona Liść 30 g - Becla

Data min. trwałości: 2027/06/02
9,89 zł
32,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Niedźwiedzi 40 g - Big Nature
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi 40 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/04/30
7,36 zł
18,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Niedźwiedzi Eko 25 g - Dary Natury
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi Eko 25 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/03
9,79 zł
39,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Jaglany Nitki 400 g - Pro Natura
Dostępność

Makaron Jaglany Nitki 400 g - Pro Natura

Data min. trwałości: 2028/10/14
9,79 zł
2,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Niepalona Bezglutenowa Bio 500 G - Bio Raj
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona Bezglutenowa Bio 500 G - Bio Raj

Data min. trwałości: 2027/08/04
9,79 zł
1,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops