Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Mąka Orkiszowa Jasna typ 700 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka Orkiszowa Jasna typ 700 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/07
11,19 zł
1,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Babka Płesznik Mielona 100 g - Planteon
Dostępność

Babka Płesznik Mielona 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/07/31
11,19 zł
11,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok Z Buraka Kiszony Duży Bio 500 ml - Bio Food
Dostępność

Sok Z Buraka Kiszony Duży Bio 500 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/09/19
11,09 zł
2,22 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jaglana Polska 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Kasza Jaglana Polska 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/16
11,09 zł
1,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Wspomagająca Pracę Wątroby Eko 50 g - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Wspomagająca Pracę Wątroby Eko 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/03
10,99 zł
21,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Koszyczek Rumianku Herbatka Ekologiczna 25 g - Dary Natury
Dostępność

Koszyczek Rumianku Herbatka Ekologiczna 25 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/02
10,99 zł
43,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Gryczana Biała Bio 500 g - EkoWital
Dostępność

Mąka Gryczana Biała Bio 500 g - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/01/07
10,99 zł
2,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Odporność Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Odporność Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/04
10,99 zł
21,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Błonnik Jabłkowy Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Błonnik Jabłkowy Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/06/29
10,99 zł
7,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Kukurydziana 1 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Mąka Kukurydziana 1 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/03/16
10,98 zł
1,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Otręby Owsiane Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Otręby Owsiane Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/16
10,89 zł
3,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mięta Pińczowska 30 g - Natura Wita
Dostępność

Mięta Pińczowska 30 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/08/31
10,89 zł
36,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jaglana 1 kg Flowpack - Targroch
Dostępność

Kasza Jaglana 1 kg Flowpack - Targroch

Data min. trwałości: 2027/03/31
10,89 zł
1,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Susz Warzywny z Dodatkiem Ziół 100 g - Dary Natury
Dostępność

Susz Warzywny z Dodatkiem Ziół 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
10,79 zł
10,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Kukurydziana Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Mąka Kukurydziana Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/25
8,52 zł
0,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Jaglana Bezglutenowa 500 g - Bjos
Dostępność

Mąka Jaglana Bezglutenowa 500 g - Bjos

Data min. trwałości: 2027/04/30
10,79 zł
2,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok Tłoczony Pietruszka Kiszona BIO 300 ml - Bio Food
Dostępność

Sok Tłoczony Pietruszka Kiszona BIO 300 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/09/19
10,69 zł
3,56 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Płatki Kukurydziane Bio Bez Dodatku Cukru 200 g - BioLife
Dostępność

Płatki Kukurydziane Bio Bez Dodatku Cukru 200 g - BioLife

Data min. trwałości: 2027/09/03
7,80 zł
3,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Otręby Owsiane 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Otręby Owsiane 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/05/30
10,67 zł
1,07 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Mielony Bio 350 g - Bio Planet
Dostępność

Len Mielony Bio 350 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/24
10,59 zł
3,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bluszczyk Kurdybanek Ziele 50 g - Nanga
Dostępność

Bluszczyk Kurdybanek Ziele 50 g - Nanga

Data min. trwałości: 2029/03/31
10,59 zł
21,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Orkiszowy Pełnoziarnisty Rurka 400 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Makaron Orkiszowy Pełnoziarnisty Rurka 400 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2026/12/30
10,49 zł
2,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops