Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Zakwas Żytni Wysuszony 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Zakwas Żytni Wysuszony 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2026/12/25
9,79 zł
4,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Len Mielony Odtłuszczony 500 g - Targroch
Dostępność

Len Mielony Odtłuszczony 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/30
9,59 zł
1,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Liść Melisy Herbatka Eko 25 g - Dary Natury
Dostępność

Liść Melisy Herbatka Eko 25 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/04
9,49 zł
37,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kasza Jęczmienna Pęczak Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Kasza Jęczmienna Pęczak Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/08/14
6,64 zł
1,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ekologiczny Czosnek Mielony 50 g - Dary Natury
Dostępność

Ekologiczny Czosnek Mielony 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/02
9,49 zł
18,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chmiel Szyszki 50 g - Natura Wita
Dostępność

Chmiel Szyszki 50 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/06/30
9,49 zł
18,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Jaglane 500 g - Młyn Kopytowa
Dostępność

Płatki Jaglane 500 g - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/03/10
9,49 zł
1,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Kłodawska Różowa Drobna 1 kg - Batom
Dostępność

Sól Kłodawska Różowa Drobna 1 kg - Batom

Data min. trwałości: 2034/08/24
9,44 zł
0,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok z Czerwonej Kapusty Kiszonej Bio 300 ml - BioFood
Dostępność

Sok z Czerwonej Kapusty Kiszonej Bio 300 ml - BioFood

Data min. trwałości: 2028/01/15
9,39 zł
3,13 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Barszcz Biały Żytni Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski
Dostępność

Barszcz Biały Żytni Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski

Data min. trwałości: 2027/11/30
9,39 zł
2,93 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka Owsiana 250 g - Eneczka Kids
Dostępność

Kaszka Owsiana 250 g - Eneczka Kids

Data min. trwałości: 2027/06/30
9,37 zł
3,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Owoc Głogu Herbatka Eko 100 g - Dary Natury
Dostępność

Owoc Głogu Herbatka Eko 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/02
9,29 zł
9,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Liść Pokrzywy Bio 37,5 g (25x 1,5 G) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Liść Pokrzywy Bio 37,5 g (25x 1,5 G) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/01
9,29 zł
24,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Krzemionkowa Eko 50 g - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Krzemionkowa Eko 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/11/03
9,29 zł
18,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Mąka Żytnia Razowa Typ 2000 Bio 1 kg - Bio Raj
Dostępność

Mąka Żytnia Razowa Typ 2000 Bio 1 kg - Bio Raj

Data min. trwałości: 2027/05/31
9,29 zł
0,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Frytki Jabłkowe Bio 50 g - Biominki
Dostępność

Frytki Jabłkowe Bio 50 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/01/08
9,29 zł
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Dla Dziadka EKO 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Dla Dziadka EKO 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/04
9,29 zł
18,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chmiel Szyszki EKO 20 g - Dary Natury
Dostępność

Chmiel Szyszki EKO 20 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/02
9,29 zł
46,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 125 g - BATOM
Dostępność

Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 125 g - BATOM

Data min. trwałości: 2027/02/28
8,98 zł
7,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Rzodkiewka Nasiona Na Kiełki 80 g - Diet - Food
Dostępność

Rzodkiewka Nasiona Na Kiełki 80 g - Diet - Food

Data min. trwałości: 2027/02/18
8,89 zł
11,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops