Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Kasza Jęczmienna Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Jęczmienna Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/08/18
12,99 zł
1,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Jaglana 1 kg - Targroch
Dostępność

Mąka Jaglana 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
12,89 zł
1,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Jaglana Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Mąka Jaglana Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
12,89 zł
1,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Bez Czarny Owoc Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Bez Czarny Owoc Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
12,89 zł
25,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Polecana Przy Cukrzycy Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Polecana Przy Cukrzycy Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
12,89 zł
25,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bylica Pospolita Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Bylica Pospolita Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/09/30
12,79 zł
12,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lawenda Suszona Kwiat 50 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Lawenda Suszona Kwiat 50 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/07/31
12,79 zł
25,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Niepalona BIO 1 kg - Ekowital
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona BIO 1 kg - Ekowital

Data min. trwałości: 2027/07/12
12,78 zł
1,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Passata Pomidorowa z Chilli i Czosnkiem EKO 490 g - Dary Natury
Dostępność

Passata Pomidorowa z Chilli i Czosnkiem EKO 490 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/31
12,71 zł
2,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pestki Dyni Bezłuskowej 300 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pestki Dyni Bezłuskowej 300 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/03/31
12,69 zł
4,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka z Samopszy Pełnoziarnista 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka z Samopszy Pełnoziarnista 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/02/27
12,47 zł
1,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kasza Gryczana Niepalona 1 kg - Targroch
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
12,39 zł
1,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Gripoherbs Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Gripoherbs Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/03
12,39 zł
24,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Zdrowe Nerki Eko 37,5 g (25x 1,5 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Zdrowe Nerki Eko 37,5 g (25x 1,5 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/05
12,39 zł
33,04 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wrotycz Ziele Mielone 100 g - Nanga
Dostępność

Wrotycz Ziele Mielone 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/05/01
12,39 zł
12,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Gruszka Suszona Eko 150 g - Dary Natury
Dostępność

Gruszka Suszona Eko 150 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/11/03
12,39 zł
8,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Wiosenna EKO 50 g - Dary natury
Dostępność

Herbatka Wiosenna EKO 50 g - Dary natury

Data min. trwałości: 2028/07/05
12,39 zł
24,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Ciastka Owsianki z Żurawiną 175 g - NaturAvena
Dostępność

Ciastka Owsianki z Żurawiną 175 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/05/17
12,29 zł
7,02 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jęczmienna Pęczak  Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Jęczmienna Pęczak Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/12
12,29 zł
1,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Orkiszowa Typ 850 EKO 1 kg - Dary Natury
Dostępność

Mąka Orkiszowa Typ 850 EKO 1 kg - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/02
12,18 zł
1,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona Bio 700 g (500 g) - Biofood
Dostępność

Kapusta Kiszona Bio 700 g (500 g) - Biofood

Data min. trwałości: 2028/06/16
12,09 zł
2,42 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy Jabłkowe Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Chipsy Jabłkowe Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/26
12,09 zł
12,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Płatki Orkiszowe 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Płatki Orkiszowe 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/15
12,09 zł
1,21 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ekologiczny Czosnek Niedźwiedzi Kiszony 430 g - Dary Natury
Dostępność

Ekologiczny Czosnek Niedźwiedzi Kiszony 430 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/30
12,05 zł
2,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops