Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Obniżka
Herbatka Odporność Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Odporność Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/04
10,99 zł
21,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Ciastka Owsianki z Żurawiną 175 g - NaturAvena
Dostępność

Ciastka Owsianki z Żurawiną 175 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/05/17
12,29 zł
7,02 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Wiesiołka Tłoczony na Zimno 250 ml - Big Nature
Dostępność

Olej z Wiesiołka Tłoczony na Zimno 250 ml - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/08/31
67,99 zł
27,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kawa z Korzenia Mniszka Lekarskiego Eko 200 g - Dary Natury
Dostępność

Kawa z Korzenia Mniszka Lekarskiego Eko 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/05
32,99 zł
16,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolendra Ziarno 100 g - Big Nature
Dostępność

Kolendra Ziarno 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/09/30
4,23 zł
4,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Oczyszczanie EKO 37,5 g (25x 1,5 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Oczyszczanie EKO 37,5 g (25x 1,5 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
11,49 zł
30,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Mielony Bio 350 g - Bio Planet
Dostępność

Len Mielony Bio 350 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/24
10,59 zł
3,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wrotycz Ziele Cięte 250 g Planteon
Dostępność

Wrotycz Ziele Cięte 250 g Planteon

Data min. trwałości: 2027/06/30
11,58 zł
4,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ostropest Plamisty Mielony 1 kg - Big Nature
Dostępność

Ostropest Plamisty Mielony 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/09
18,99 zł
1,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Barszcz Biały Żytni Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski
Dostępność

Barszcz Biały Żytni Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski

Data min. trwałości: 2027/11/30
9,39 zł
2,93 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona Bio 700 g (500 g) - Biofood
Dostępność

Kapusta Kiszona Bio 700 g (500 g) - Biofood

Data min. trwałości: 2028/06/16
12,09 zł
2,42 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Gryczane BIO 300 g - BioLife
Dostępność

Płatki Gryczane BIO 300 g - BioLife

Data min. trwałości: 2027/07/20
9,99 zł
3,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 125 g - BATOM
Dostępność

Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 125 g - BATOM

Data min. trwałości: 2027/02/28
8,98 zł
7,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pestki Dyni Ciemnozielone Europejskie Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Pestki Dyni Ciemnozielone Europejskie Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2026/12/20
9,99 zł
6,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ostropest Plamisty Ziarno 200g Intenson
Dostępność

Ostropest Plamisty Ziarno 200g Intenson

Data min. trwałości: 2028/05/31
5,99 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Barszcz z Buraków Kiszonych Bio 500 ml - Bio Food
Dostępność

Barszcz z Buraków Kiszonych Bio 500 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/03/14
11,79 zł
2,36 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Płatki Orkiszowe 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Płatki Orkiszowe 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/15
12,09 zł
1,21 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chipsy Jabłkowe o Smaku Truskawkowym 18 g - Porcja Dobra
Dostępność

Chipsy Jabłkowe o Smaku Truskawkowym 18 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/09/22
3,89 zł
21,61 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nagietek Lekarski Kwiat 50 g - Natura Wita
Dostępność

Nagietek Lekarski Kwiat 50 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/08/31
8,89 zł
17,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Bomba Witaminowa EKO 100 g - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Bomba Witaminowa EKO 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/02
20,99 zł
20,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej z Rokitnika Tłoczony Na Zimno 100 ml - Big Nature
Dostępność

Olej z Rokitnika Tłoczony Na Zimno 100 ml - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/02/29
28,98 zł
28,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Eko Ziele Krwawnika 50 g - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Eko Ziele Krwawnika 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/02
7,89 zł
15,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolendra 30 g - Dary Natury
Dostępność

Kolendra 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
5,39 zł
17,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops