Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Kasza Jaglana 1 kg Flowpack - Targroch
Dostępność

Kasza Jaglana 1 kg Flowpack - Targroch

Data min. trwałości: 2027/03/31
10,89 zł
1,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy Jabłkowe Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Chipsy Jabłkowe Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/26
12,09 zł
12,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pokrzywa Zwyczajna Premium 50 g - Natura Wita
Dostępność

Pokrzywa Zwyczajna Premium 50 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/07/31
9,99 zł
19,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cebula Suszona 60 g - Dary Natury
Dostępność

Cebula Suszona 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/03
7,89 zł
13,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok Wiśniowy Tłoczony NFC BIO 750 ml -  Batom
Dostępność

Sok Wiśniowy Tłoczony NFC BIO 750 ml - Batom

Data min. trwałości: 2028/02/20
25,89 zł
3,45 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kwiat Lipy Herbatka Eko 30 g - Dary Natury
Dostępność

Kwiat Lipy Herbatka Eko 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/03
14,39 zł
47,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Ekologiczna Liść Melisy 100 g - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Ekologiczna Liść Melisy 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/03
22,99 zł
22,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ostropest Plamisty Ziarno Eko 200 g - Dary Natury
Dostępność

Ostropest Plamisty Ziarno Eko 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/02
13,99 zł
7,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Mąka Żytnia Razowa Typ 2000 Bio 1 kg - Bio Raj
Dostępność

Mąka Żytnia Razowa Typ 2000 Bio 1 kg - Bio Raj

Data min. trwałości: 2027/05/31
9,29 zł
0,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Niedźwiedzi Eko 100 g - Dary Natury
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi Eko 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/02
22,99 zł
22,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Malina Liofilizowana Cały Owoc 40 g - Targroch
Dostępność

Malina Liofilizowana Cały Owoc 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/27
24,06 zł
60,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ostropest Plamisty Ziarno Bio 200 g - Bio Planet
Dostępność

Ostropest Plamisty Ziarno Bio 200 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/31
13,09 zł
6,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lubczyk Suszony 50 g - Big Nature
Dostępność

Lubczyk Suszony 50 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
6,89 zł
13,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Liść Melisy Herbatka Eko 37,5 g (25x 1,5 g) - Dary Natury
Dostępność

Liść Melisy Herbatka Eko 37,5 g (25x 1,5 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/02
11,69 zł
38,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Jaglana Bezglutenowa 500 g - Bjos
Dostępność

Mąka Jaglana Bezglutenowa 500 g - Bjos

Data min. trwałości: 2027/04/30
10,79 zł
2,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Wiesiołka EKO 250 ml - Dary Natury
Dostępność

Olej z Wiesiołka EKO 250 ml - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/08/01
77,99 zł
31,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Łubinowa 500 g - MK Nutrition
Dostępność

Mąka Łubinowa 500 g - MK Nutrition

Data min. trwałości: 2027/03/22
19,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Babki Płesznik 500 g - Natur Planet
Dostępność

Nasiona Babki Płesznik 500 g - Natur Planet

Data min. trwałości: 2028/05/31
19,75 zł
3,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kawa Żołędziówka Eko 200 g - Dary Natury
Dostępność

Kawa Żołędziówka Eko 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
20,99 zł
10,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Liść Pokrzywy Bio 37,5 g (25x 1,5 G) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Liść Pokrzywy Bio 37,5 g (25x 1,5 G) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/01
9,29 zł
24,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Ostropestu Tłoczony Na Zimno 500 ml - Big Nature
Dostępność

Olej z Ostropestu Tłoczony Na Zimno 500 ml - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
26,99 zł
5,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Niepalona BIO 1 kg - Ekowital
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona BIO 1 kg - Ekowital

Data min. trwałości: 2027/07/12
12,78 zł
1,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops