Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Sok z Buraków Kiszonych Tłoczony Bio 300 ml - Bio Food
Dostępność

Sok z Buraków Kiszonych Tłoczony Bio 300 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/09/19
8,29 zł
2,76 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka z Pestek Dyni 300 g - Szarłat
Dostępność

Mąka z Pestek Dyni 300 g - Szarłat

Data min. trwałości: 2027/01/31
8,29 zł
2,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ekologiczny Czosnek Niedźwiedzi Kiszony 430 g - Dary Natury
Dostępność

Ekologiczny Czosnek Niedźwiedzi Kiszony 430 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/30
12,05 zł
2,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka z Pestek Dyni 500 g - Młyn Kopytowa
Dostępność

Mąka z Pestek Dyni 500 g - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/08/25
14,15 zł
2,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka z Żołędzi Eko 0,5 kg - Dary Natury
Dostępność

Mąka z Żołędzi Eko 0,5 kg - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/04
14,42 zł
2,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Mąka Gryczana Biała Bezglutenowa 500 g - NaturAvena
Dostępność

Mąka Gryczana Biała Bezglutenowa 500 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/03/31
14,39 zł
2,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Małosolne 820 g (460 g) - Runoland
Dostępność

Ogórki Kiszone Małosolne 820 g (460 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/06/30
13,37 zł
2,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Barszcz Biały Żytni Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski
Dostępność

Barszcz Biały Żytni Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski

Data min. trwałości: 2027/11/30
9,39 zł
2,93 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ostropest Plamisty Ziarno 200g Intenson
Dostępność

Ostropest Plamisty Ziarno 200g Intenson

Data min. trwałości: 2028/05/31
5,99 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Aronii Tłoczony Bio 300 ml - Bio Food
Dostępność

Sok z Aronii Tłoczony Bio 300 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/12/17
8,99 zł
3,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Mielony Bio 350 g - Bio Planet
Dostępność

Len Mielony Bio 350 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/24
10,59 zł
3,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Babka Płesznik Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Babka Płesznik Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/29
15,29 zł
3,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok Aroniowy Bio 750 ml - Batom
Dostępność

Sok Aroniowy Bio 750 ml - Batom

Data min. trwałości: 2028/02/12
22,99 zł
3,07 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok z Czerwonej Kapusty Kiszonej Bio 300 ml - BioFood
Dostępność

Sok z Czerwonej Kapusty Kiszonej Bio 300 ml - BioFood

Data min. trwałości: 2028/01/15
9,39 zł
3,13 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka Warzyw Suszonych 500 g - Targroch
Dostępność

Mieszanka Warzyw Suszonych 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/31
15,79 zł
3,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Gryczane BIO 300 g - BioLife
Dostępność

Płatki Gryczane BIO 300 g - BioLife

Data min. trwałości: 2027/07/20
9,99 zł
3,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok Wiśniowy Tłoczony NFC BIO 750 ml -  Batom
Dostępność

Sok Wiśniowy Tłoczony NFC BIO 750 ml - Batom

Data min. trwałości: 2028/02/20
25,89 zł
3,45 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej Lniany Tłoczony na Zimno 1 l - Targroch
Dostępność

Olej Lniany Tłoczony na Zimno 1 l - Targroch

Data min. trwałości: 2027/01/02
34,99 zł
3,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok Tłoczony Pietruszka Kiszona BIO 300 ml - Bio Food
Dostępność

Sok Tłoczony Pietruszka Kiszona BIO 300 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/09/19
10,69 zł
3,56 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Otręby Owsiane Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Otręby Owsiane Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/16
10,89 zł
3,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Gorczyca Biała Ziarno 100 g - Big Nature
Dostępność

Gorczyca Biała Ziarno 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/08/31
3,74 zł
3,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka Owsiana 250 g - Eneczka Kids
Dostępność

Kaszka Owsiana 250 g - Eneczka Kids

Data min. trwałości: 2027/06/30
9,37 zł
3,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Ziołowa 700 g - Dary Natury
Dostępność

Sól Ziołowa 700 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/04
26,99 zł
3,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops