Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Obniżka Przeceny
Kasza Gryczana Krakowska Niepalona Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Gryczana Krakowska Niepalona Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/04
17,09 zł
1,71 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Orkiszowa Chlebowa Bio 1 kg TYP 750 - BioLife
Dostępność

Mąka Orkiszowa Chlebowa Bio 1 kg TYP 750 - BioLife

Data min. trwałości: 2027/06/01
13,34 zł
1,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Gryczana 1 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Mąka Gryczana 1 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/03/12
16,89 zł
1,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/30
16,79 zł
16,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Włoszczyzna Warzywa Suszone Bio 150 g - Batom
Dostępność

Włoszczyzna Warzywa Suszone Bio 150 g - Batom

Data min. trwałości: 2028/03/01
16,74 zł
11,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona z Żurawiną EKO 850 g (800 g) - Dary Natury
Dostępność

Kapusta Kiszona z Żurawiną EKO 850 g (800 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/05
16,62 zł
2,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Gryczane Niepalone 1 kg - Targroch
Dostępność

Płatki Gryczane Niepalone 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2026/11/30
16,49 zł
1,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ostropest Plamisty Mielony Bio 200 g - Bio Planet
Dostępność

Ostropest Plamisty Mielony Bio 200 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/10/31
15,89 zł
7,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka Warzyw Suszonych 500 g - Targroch
Dostępność

Mieszanka Warzyw Suszonych 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/31
15,79 zł
3,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Liść Melisy Herbatka Eko 37,5 g (25x 1,5 g) - Dary Natury
Dostępność

Liść Melisy Herbatka Eko 37,5 g (25x 1,5 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/02
11,69 zł
38,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kasza Jaglana Bio 1 kg - BioLife
Dostępność

Kasza Jaglana Bio 1 kg - BioLife

Data min. trwałości: 2027/07/31
15,49 zł
1,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Mąka Jasna z Samopszy Typ 700 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka Jasna z Samopszy Typ 700 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/21
15,46 zł
1,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ostropest Plamisty Mielony 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Ostropest Plamisty Mielony 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/04
15,34 zł
1,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Babka Płesznik Nasiona 200 g - Intenson
Dostępność

Babka Płesznik Nasiona 200 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/08/31
15,29 zł
7,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Babka Płesznik Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Babka Płesznik Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/29
15,29 zł
3,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Hyzop Ziele 100 g - Nanga
Dostępność

Hyzop Ziele 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/04/01
15,19 zł
15,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Palona Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Gryczana Palona Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/29
12,55 zł
1,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mięta Liść Herbatka Eko 100 g - Dary Natury
Dostępność

Mięta Liść Herbatka Eko 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/29
15,09 zł
15,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ziele Skrzypu 100 g Eko - Dary Natury
Dostępność

Ziele Skrzypu 100 g Eko - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/03
15,09 zł
15,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Rzepik Pospolity Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Rzepik Pospolity Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/12/31
15,09 zł
15,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Polska Kasza Jaglana Bio 1 kg - Bio Raj
Dostępność

Polska Kasza Jaglana Bio 1 kg - Bio Raj

Data min. trwałości: 2027/01/15
14,99 zł
1,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Piołun Ziele Dziko Rosnące 100 g - Nanga
Dostępność

Piołun Ziele Dziko Rosnące 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/09/01
14,79 zł
14,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lipa Kwiat Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Lipa Kwiat Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/04
14,79 zł
29,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops