Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Pyłek Kwiatowy 200 g - Pasieka Sudnik
Dostępność

Pyłek Kwiatowy 200 g - Pasieka Sudnik

Data min. trwałości: 2029/05/17
26,36 zł
13,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Beef Jerky Suszona Wołowina Classic 50 g - Wild Willy
Dostępność

Beef Jerky Suszona Wołowina Classic 50 g - Wild Willy

Data min. trwałości: 2028/07/10
25,99 zł
51,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok Wiśniowy Tłoczony NFC BIO 750 ml -  Batom
Dostępność

Sok Wiśniowy Tłoczony NFC BIO 750 ml - Batom

Data min. trwałości: 2028/02/20
25,89 zł
3,45 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej Lniany Tłoczony Na Zimno 500 ml - Big Nature
Dostępność

Olej Lniany Tłoczony Na Zimno 500 ml - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/08
24,99 zł
5,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masło Klarowane Ghee 240 g - Pięć Przemian
Dostępność

Masło Klarowane Ghee 240 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/03/31
24,17 zł
10,07 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej Rzepakowy Tłoczony na Zimno 1 l - Targroch
Dostępność

Olej Rzepakowy Tłoczony na Zimno 1 l - Targroch

Data min. trwałości: 2027/03/29
23,99 zł
2,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok Aroniowy Bio 750 ml - Batom
Dostępność

Sok Aroniowy Bio 750 ml - Batom

Data min. trwałości: 2028/02/12
22,99 zł
3,07 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Ekologiczna Liść Melisy 100 g - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Ekologiczna Liść Melisy 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/03
22,99 zł
22,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Niedźwiedzi Eko 100 g - Dary Natury
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi Eko 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/02
22,99 zł
22,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Polskie Śliwki Suszone z Pestką Eko 250 g - Dary Natury
Dostępność

Polskie Śliwki Suszone z Pestką Eko 250 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
22,99 zł
9,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarna Jagoda w Proszku 30 g - Becla
Dostępność

Czarna Jagoda w Proszku 30 g - Becla

Data min. trwałości: 2027/06/15
22,99 zł
76,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kawa z Korzenia Cykorii Eko 200 g - Dary Natury
Dostępność

Kawa z Korzenia Cykorii Eko 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/01
18,00 zł
9,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka z Czarnej Porzeczki Eko 100 g - Dary Natury
Dostępność

Herbatka z Czarnej Porzeczki Eko 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/05
21,99 zł
21,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta z Czarnego Czosnku Bio 80 g - Przetwory z Natury
Dostępność

Pasta z Czarnego Czosnku Bio 80 g - Przetwory z Natury

Data min. trwałości: 2027/02/17
21,99 zł
27,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wierzbownica Drobnokwiatowa Ziele 200 g - Natura Wita
Dostępność

Wierzbownica Drobnokwiatowa Ziele 200 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/08/31
21,99 zł
11,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kawa Żołędziówka Eko 200 g - Dary Natury
Dostępność

Kawa Żołędziówka Eko 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
20,99 zł
10,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Owoce Lasu Herbatka Ekologiczna 100 g - Dary Natury
Dostępność

Owoce Lasu Herbatka Ekologiczna 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/02
20,99 zł
20,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej Lniany Tłoczony na Zimno 500 ml - Targroch
Dostępność

Olej Lniany Tłoczony na Zimno 500 ml - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/02
20,99 zł
4,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jaglana Bio 1,5 kg - Big Nature
Dostępność

Kasza Jaglana Bio 1,5 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/04/30
16,58 zł
1,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Bomba Witaminowa EKO 100 g - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Bomba Witaminowa EKO 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/02
20,99 zł
20,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Młody Jęczmień Zielony Mielony 250 g - Nanga
Dostępność

Młody Jęczmień Zielony Mielony 250 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/06/30
20,99 zł
8,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żywokost Korzeń EKO 250 g - Dary Natury
Dostępność

Żywokost Korzeń EKO 250 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/02
20,99 zł
8,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops