Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Malina Proszek BIO 30 g - Becla
Dostępność

Malina Proszek BIO 30 g - Becla

Data min. trwałości: 2027/09/17
19,99 zł
66,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarna Jagoda w Proszku 30 g - Becla
Dostępność

Czarna Jagoda w Proszku 30 g - Becla

Data min. trwałości: 2027/06/15
22,99 zł
76,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Koper Suszony Igiełki 25 g - Becla
Dostępność

Koper Suszony Igiełki 25 g - Becla

Data min. trwałości: 2027/08/03
6,39 zł
25,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 125 g - BATOM
Dostępność

Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 125 g - BATOM

Data min. trwałości: 2027/02/28
8,98 zł
7,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Burak Czerwony Mielony 400 g - Natura Wita
Dostępność

Burak Czerwony Mielony 400 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/08/31
31,18 zł
7,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chmiel Szyszki 50 g - Natura Wita
Dostępność

Chmiel Szyszki 50 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/06/30
9,49 zł
18,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pigwa Owoc 100 g - Natura Wita
Dostępność

Pigwa Owoc 100 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/04/30
14,79 zł
14,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pokrzywa Zwyczajna Premium 50 g - Natura Wita
Dostępność

Pokrzywa Zwyczajna Premium 50 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/07/31
9,99 zł
19,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wierzbownica Drobnokwiatowa Ziele 200 g - Natura Wita
Dostępność

Wierzbownica Drobnokwiatowa Ziele 200 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/08/31
21,99 zł
11,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Babka Płesznik Mielona 100 g - Planteon
Dostępność

Babka Płesznik Mielona 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/07/31
11,19 zł
11,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ostropest Plamisty Mielony 1 kg - Big Nature
Dostępność

Ostropest Plamisty Mielony 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/09
18,99 zł
1,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zakwas z Buraków Kiszonych Bio 500 ml - BioFood
Dostępność

Zakwas z Buraków Kiszonych Bio 500 ml - BioFood

Data min. trwałości: 2028/09/19
11,59 zł
2,32 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Ziołowa 700 g - Dary Natury
Dostępność

Sól Ziołowa 700 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/04
26,99 zł
3,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Orkiszowy Pełnoziarnisty Rurka 400 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Makaron Orkiszowy Pełnoziarnisty Rurka 400 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2026/12/30
10,49 zł
2,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tarczyca Bajkalska Korzeń Cięty 50 g - Nanga
Dostępność

Tarczyca Bajkalska Korzeń Cięty 50 g - Nanga

Data min. trwałości: 2029/01/31
37,99 zł
75,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Młody Jęczmień Zielony Mielony 250 g - Nanga
Dostępność

Młody Jęczmień Zielony Mielony 250 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/06/30
20,99 zł
8,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops