Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Obniżka
Żywokost Korzeń EKO 250 g - Dary Natury
Dostępność

Żywokost Korzeń EKO 250 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/02
20,99 zł
8,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej Pokrzywa Tłoczony na Zimno Bio 250 ml - Dary Natury
Dostępność

Olej Pokrzywa Tłoczony na Zimno Bio 250 ml - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/02/01
34,89 zł
13,96 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Orkiszowa Graham Typ 1850 Eko 5 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Mąka Orkiszowa Graham Typ 1850 Eko 5 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/06/25
72,49 zł
1,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Truskawki Liofilizowane Chrupiące Bio 30 g - Biossom
Dostępność

Truskawki Liofilizowane Chrupiące Bio 30 g - Biossom

Data min. trwałości: 2028/08/26
33,09 zł
110,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Dąb Kora Cięta 50 g - Planteon
Dostępność

Dąb Kora Cięta 50 g - Planteon

Data min. trwałości: 2026/12/19
4,38 zł
8,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jaglana 1 kg Flowpack - Targroch
Dostępność

Kasza Jaglana 1 kg Flowpack - Targroch

Data min. trwałości: 2027/03/31
10,89 zł
1,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka z Pestek Dyni 500 g - Młyn Kopytowa
Dostępność

Mąka z Pestek Dyni 500 g - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/08/25
14,15 zł
2,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Gryczana 1 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Mąka Gryczana 1 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/03/12
16,89 zł
1,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Kukurydziana 1 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Mąka Kukurydziana 1 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/03/16
10,98 zł
1,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Płatki Orkiszowe 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Płatki Orkiszowe 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/15
12,09 zł
1,21 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Niepalona 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/06/09
9,89 zł
0,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej z Rokitnika Tłoczony Na Zimno 100 ml - Big Nature
Dostępność

Olej z Rokitnika Tłoczony Na Zimno 100 ml - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/02/29
28,98 zł
28,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Wiesiołka Tłoczony Na Zimno 100 ml - Big Nature
Dostępność

Olej z Wiesiołka Tłoczony Na Zimno 100 ml - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/08/31
34,99 zł
34,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Ostropestu Tłoczony Na Zimno 500 ml - Big Nature
Dostępność

Olej z Ostropestu Tłoczony Na Zimno 500 ml - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
26,99 zł
5,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej Lniany Tłoczony Na Zimno 500 ml - Big Nature
Dostępność

Olej Lniany Tłoczony Na Zimno 500 ml - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/08
24,99 zł
5,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Błonnik Błonmix 300 g - MyVita
Dostępność

Błonnik Błonmix 300 g - MyVita

Data min. trwałości: 2027/11/04
29,99 zł
10,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ostropest Plamisty Mielony 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Ostropest Plamisty Mielony 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/04
15,34 zł
1,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ostropest Plamisty Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Ostropest Plamisty Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/14
18,09 zł
1,81 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Młody Jęczmień w Proszku z Polskich Upraw - 100 g MyVita
Dostępność

Młody Jęczmień w Proszku z Polskich Upraw - 100 g MyVita

Data min. trwałości: 2027/05/31
10,39 zł
10,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/30
16,79 zł
16,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lubczyk Suszony 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Lubczyk Suszony 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/03/02
7,98 zł
7,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Babka Lancetowata Liść Cięty 50 g - Planteon
Dostępność

Babka Lancetowata Liść Cięty 50 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/08/05
5,25 zł
10,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka Owsiana 250 g - Eneczka Kids
Dostępność

Kaszka Owsiana 250 g - Eneczka Kids

Data min. trwałości: 2027/06/30
9,37 zł
3,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops