Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Kasza Jęczmienna Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Jęczmienna Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/08/18
12,99 zł
1,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Kukurydziana Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Mąka Kukurydziana Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/25
8,52 zł
0,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Orkiszowa Jasna typ 700 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka Orkiszowa Jasna typ 700 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/07
11,19 zł
1,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kasza Jaglana Bio 1 kg - BioLife
Dostępność

Kasza Jaglana Bio 1 kg - BioLife

Data min. trwałości: 2027/07/31
15,49 zł
1,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Niepalona 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/06/09
9,89 zł
0,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok Z Buraka Kiszony Duży Bio 500 ml - Bio Food
Dostępność

Sok Z Buraka Kiszony Duży Bio 500 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/09/19
11,09 zł
2,22 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Babka Płesznik Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Babka Płesznik Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/29
15,29 zł
3,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Buraków Kiszonych Tłoczony Bio 300 ml - Bio Food
Dostępność

Sok z Buraków Kiszonych Tłoczony Bio 300 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/09/19
8,29 zł
2,76 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masło Klarowane Ghee 400 g - Pięć Przemian
Dostępność

Masło Klarowane Ghee 400 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/07/28
36,84 zł
9,21 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Polskie Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Polskie Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/01/31
49,99 zł
5,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Babka Płesznik Mielona 100 g - Planteon
Dostępność

Babka Płesznik Mielona 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/07/31
11,19 zł
11,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jęczmienna Pęczak  Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Jęczmienna Pęczak Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/12
12,29 zł
1,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
MB Mus Malinowy Bez Cukru 500 ml Prosto ze Wsi
Dostępność

MB Mus Malinowy Bez Cukru 500 ml Prosto ze Wsi

Data min. trwałości: 2027/11/23
39,99 zł
8,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Mąka Gryczana Biała Bezglutenowa 500 g - NaturAvena
Dostępność

Mąka Gryczana Biała Bezglutenowa 500 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/03/31
14,39 zł
2,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej Lniany Tłoczony na Zimno 500 ml - Targroch
Dostępność

Olej Lniany Tłoczony na Zimno 500 ml - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/02
20,99 zł
4,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Rzodkiewka Nasiona Na Kiełki 80 g - Diet - Food
Dostępność

Rzodkiewka Nasiona Na Kiełki 80 g - Diet - Food

Data min. trwałości: 2027/02/18
8,89 zł
11,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Jaglana Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Mąka Jaglana Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
12,89 zł
1,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Gryczane Niepalone 1 kg - Targroch
Dostępność

Płatki Gryczane Niepalone 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2026/11/30
16,49 zł
1,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej Lniany Tłoczony na Zimno 1 l - Targroch
Dostępność

Olej Lniany Tłoczony na Zimno 1 l - Targroch

Data min. trwałości: 2027/01/02
34,99 zł
3,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Przeceny
Kasza Gryczana Krakowska Niepalona Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Gryczana Krakowska Niepalona Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/04
17,09 zł
1,71 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops