Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Kasza Jaglana Polska 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Kasza Jaglana Polska 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/16
11,09 zł
1,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Jaglany Nitki 400 g - Pro Natura
Dostępność

Makaron Jaglany Nitki 400 g - Pro Natura

Data min. trwałości: 2028/10/14
9,79 zł
2,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Rumianek Główka 100 g - Natura Wita
Dostępność

Rumianek Główka 100 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/07/31
18,89 zł
18,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ostropest Plamisty Mielony - 500 g - Targroch
Dostępność

Ostropest Plamisty Mielony - 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
11,39 zł
2,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Otręby Owsiane Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Otręby Owsiane Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/16
10,89 zł
3,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Gryczana Jasna Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Mąka Gryczana Jasna Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
18,49 zł
1,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka Biała Bio 500 g - Bio Raj
Dostępność

Fasolka Biała Bio 500 g - Bio Raj

Data min. trwałości: 2027/11/14
11,78 zł
2,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzech Włoski Łuskany 1 kg - Big Nature
Dostępność

Orzech Włoski Łuskany 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
72,99 zł
7,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Gryczana Pełnoziarnista Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Mąka Gryczana Pełnoziarnista Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/11
11,39 zł
2,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masło Klarowane Ghee 240 g - BATOM
Dostępność

Masło Klarowane Ghee 240 g - BATOM

Data min. trwałości: 2027/06/24
28,98 zł
12,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Len Mielony Odtłuszczony 500 g - Targroch
Dostępność

Len Mielony Odtłuszczony 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/30
9,59 zł
1,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Żytnia Chlebowa TYP 720 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka Żytnia Chlebowa TYP 720 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/16
5,49 zł
0,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok Tłoczony z Kapusty Kiszonej BIO 300 ml - Bio Food
Dostępność

Sok Tłoczony z Kapusty Kiszonej BIO 300 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/09/19
7,89 zł
2,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Gryczana Biała Bio 500 g - EkoWital
Dostępność

Mąka Gryczana Biała Bio 500 g - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/01/07
10,99 zł
2,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka Warzyw Suszonych 500 g - Targroch
Dostępność

Mieszanka Warzyw Suszonych 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/31
15,79 zł
3,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Śliwki Suszone 500 g - Smakosz
Dostępność

Śliwki Suszone 500 g - Smakosz

Data min. trwałości: 2027/03/31
29,99 zł
0,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Jaglane Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Płatki Jaglane Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2026/12/22
8,29 zł
2,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Kłodawska Różowa Drobna 1 kg - Batom
Dostępność

Sól Kłodawska Różowa Drobna 1 kg - Batom

Data min. trwałości: 2034/08/24
9,44 zł
0,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ekologiczny Czosnek Mielony 50 g - Dary Natury
Dostępność

Ekologiczny Czosnek Mielony 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/02
9,49 zł
18,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Mielony Bio 250 g - Eureko
Dostępność

Len Mielony Bio 250 g - Eureko

Data min. trwałości: 2027/02/17
5,47 zł
2,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Orkiszowa Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Orkiszowa Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/31
18,79 zł
1,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Palona Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Kasza Gryczana Palona Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/08/28
8,69 zł
1,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops