Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Szczypiorkowa Posypka 10 g - Dary Natury
Dostępność

Szczypiorkowa Posypka 10 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/04
6,59 zł
65,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Szczypiorek Suszony 40 g - Big Nature
Dostępność

Szczypiorek Suszony 40 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/08/31
6,59 zł
16,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Koper Igiełka Suszony 100 g - Big Nature
Dostępność

Koper Igiełka Suszony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/08/10
6,87 zł
6,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Ekspresowa Rumianek Fix 20 g - Natura Wita
Dostępność

Herbatka Ekspresowa Rumianek Fix 20 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/03/31
6,89 zł
34,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lubczyk Suszony 50 g - Big Nature
Dostępność

Lubczyk Suszony 50 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
6,89 zł
13,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Żurek Żytni Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski
Dostępność

Żurek Żytni Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski

Data min. trwałości: 2027/11/30
7,22 zł
2,26 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pestka Dyni Bezłuskowa Polska 100 g - Planteon
Dostępność

Pestka Dyni Bezłuskowa Polska 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/05/31
7,79 zł
7,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Liofilizowany Zakwas Chlebowy Żytni EKO 35 g - Dary Natury
Dostępność

Liofilizowany Zakwas Chlebowy Żytni EKO 35 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/02
7,79 zł
22,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Żytnia Typ 580 EKO 1 kg - Dary Natury
Dostępność

Mąka Żytnia Typ 580 EKO 1 kg - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/03/01
7,79 zł
0,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 40 g - Biominki
Dostępność

Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 40 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/02/10
7,79 zł
19,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cebula Suszona 60 g - Dary Natury
Dostępność

Cebula Suszona 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/03
7,89 zł
13,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok Tłoczony z Kapusty Kiszonej BIO 300 ml - Bio Food
Dostępność

Sok Tłoczony z Kapusty Kiszonej BIO 300 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/09/19
7,89 zł
2,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Eko Ziele Krwawnika 50 g - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Eko Ziele Krwawnika 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/02
7,89 zł
15,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bazylia Eko 25 g - Dary Natury
Dostępność

Bazylia Eko 25 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/03
7,89 zł
31,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pokrzywa Liść Suszony 15 g - Becla
Dostępność

Pokrzywa Liść Suszony 15 g - Becla

Data min. trwałości: 2027/07/22
7,89 zł
52,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lubczyk Suszony 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Lubczyk Suszony 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/03/02
7,98 zł
7,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Liść Pokrzywy Herbatka Eko 25 g - Dary Natury
Dostępność

Liść Pokrzywy Herbatka Eko 25 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/04
5,83 zł
23,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Ekspresowa Mięta Fix 30 g - Natura Wita
Dostępność

Herbatka Ekspresowa Mięta Fix 30 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/02/29
7,99 zł
26,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Ekspresowa Pokrzywa Fix 30 g - Natura Wita
Dostępność

Herbatka Ekspresowa Pokrzywa Fix 30 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2027/02/28
7,99 zł
26,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Ekspresowa Szałwia Fix 30 g - Natura Wita
Dostępność

Herbatka Ekspresowa Szałwia Fix 30 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/05/31
7,99 zł
26,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Jaglane Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Płatki Jaglane Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2026/12/22
8,29 zł
2,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Buraków Kiszonych Tłoczony Bio 300 ml - Bio Food
Dostępność

Sok z Buraków Kiszonych Tłoczony Bio 300 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/09/19
8,29 zł
2,76 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops