Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Królik Turystyczny Premium Bezglutenowy 300 g - Amciu
Dostępność

Królik Turystyczny Premium Bezglutenowy 300 g - Amciu

Data min. trwałości: 2027/03/30
34,99 zł
11,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bigos Wegetariański z Grzybami EKO 500 g - Dary Natury
Dostępność

Bigos Wegetariański z Grzybami EKO 500 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/01
19,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bylica Boże Drzewko Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Bylica Boże Drzewko Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/09/01
14,29 zł
14,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Przeceny
Kasza Gryczana Krakowska Niepalona Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Gryczana Krakowska Niepalona Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/04
17,09 zł
1,71 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jęczmienna Pęczak  Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Jęczmienna Pęczak Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/12
12,29 zł
1,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona z Żurawiną EKO 850 g (800 g) - Dary Natury
Dostępność

Kapusta Kiszona z Żurawiną EKO 850 g (800 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/05
16,62 zł
2,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Żytnia Typ 580 EKO 1 kg - Dary Natury
Dostępność

Mąka Żytnia Typ 580 EKO 1 kg - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/03/01
7,79 zł
0,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Orkiszowa Typ 850 EKO 1 kg - Dary Natury
Dostępność

Mąka Orkiszowa Typ 850 EKO 1 kg - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/02
12,18 zł
1,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jaglana Polska 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Kasza Jaglana Polska 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/16
11,09 zł
1,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Owsiana Pełnoziarnista 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka Owsiana Pełnoziarnista 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/20
13,49 zł
1,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Żytnia Chlebowa TYP 720 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka Żytnia Chlebowa TYP 720 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/16
5,49 zł
0,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka z Samopszy Pełnoziarnista 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka z Samopszy Pełnoziarnista 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/02/27
12,47 zł
1,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Orkiszowa Jasna typ 700 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka Orkiszowa Jasna typ 700 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/07
11,19 zł
1,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Porzeczkowa EKO w Piramidkach 45 g (15 x3 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Porzeczkowa EKO w Piramidkach 45 g (15 x3 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/01
13,89 zł
30,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ocet Winny Różany EKO 250 ml - Dary Natury
Dostępność

Ocet Winny Różany EKO 250 ml - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/04
18,49 zł
7,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Passata Pomidorowa z Chilli i Czosnkiem EKO 490 g - Dary Natury
Dostępność

Passata Pomidorowa z Chilli i Czosnkiem EKO 490 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/31
12,71 zł
2,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Łubinowa 500 g - MK Nutrition
Dostępność

Mąka Łubinowa 500 g - MK Nutrition

Data min. trwałości: 2027/03/22
19,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Wiosenna EKO 50 g - Dary natury
Dostępność

Herbatka Wiosenna EKO 50 g - Dary natury

Data min. trwałości: 2028/07/05
12,39 zł
24,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Kłodawska Różowa Drobna 1 kg - Batom
Dostępność

Sól Kłodawska Różowa Drobna 1 kg - Batom

Data min. trwałości: 2034/08/24
9,44 zł
0,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oregano Liść Polska (Lebiodka Pospolita) 50 g - Planteon
Dostępność

Oregano Liść Polska (Lebiodka Pospolita) 50 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/08/31
4,59 zł
9,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Liofilizowany Zakwas Chlebowy Żytni EKO 35 g - Dary Natury
Dostępność

Liofilizowany Zakwas Chlebowy Żytni EKO 35 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/02
7,79 zł
22,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok Wiśniowy Tłoczony NFC BIO 750 ml -  Batom
Dostępność

Sok Wiśniowy Tłoczony NFC BIO 750 ml - Batom

Data min. trwałości: 2028/02/20
25,89 zł
3,45 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka dla Pań Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka dla Pań Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/04
11,49 zł
22,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops