Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Obniżka
Herbatka Dla Dziadka EKO 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Dla Dziadka EKO 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/04
9,29 zł
18,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pestki Dyni Bezłuskowej 300 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pestki Dyni Bezłuskowej 300 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/03/31
12,69 zł
4,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Hyzop Ziele EKO 50 g - Dary Natury
Dostępność

Hyzop Ziele EKO 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
9,99 zł
19,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Werbena Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Werbena Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/06/30
18,69 zł
18,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Rzepik Pospolity Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Rzepik Pospolity Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/12/31
15,09 zł
15,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Macierzanka Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Macierzanka Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/12/31
14,09 zł
14,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Krwawnik Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Krwawnik Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/07/01
13,29 zł
13,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krwawnik Kwiat 50 g - Nanga
Dostępność

Krwawnik Kwiat 50 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/09/30
13,69 zł
27,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krwawnik Kwiat 250 g - Nanga
Dostępność

Krwawnik Kwiat 250 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/09/30
44,99 zł
18,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Hyzop Ziele 100 g - Nanga
Dostępność

Hyzop Ziele 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/04/01
15,19 zł
15,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Glistnik Jaskółcze Ziele Cięte 500 g - Nanga
Dostępność

Glistnik Jaskółcze Ziele Cięte 500 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/06/30
52,89 zł
10,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bylica Pospolita Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Bylica Pospolita Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/09/30
12,79 zł
12,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bluszczyk Kurdybanek Ziele 50 g - Nanga
Dostępność

Bluszczyk Kurdybanek Ziele 50 g - Nanga

Data min. trwałości: 2029/03/31
10,59 zł
21,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Bomba Witaminowa EKO 100 g - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Bomba Witaminowa EKO 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/02
20,99 zł
20,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/13
33,99 zł
11,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pyłek Kwiatowy 200 g - Pasieka Sudnik
Dostępność

Pyłek Kwiatowy 200 g - Pasieka Sudnik

Data min. trwałości: 2029/05/17
26,36 zł
13,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Śliwki Suszone 500 g - Smakosz
Dostępność

Śliwki Suszone 500 g - Smakosz

Data min. trwałości: 2027/03/31
29,99 zł
0,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Warzywa Suszone Naturalne MIX Bez Soli 200 g - Big Nature
Dostępność

Warzywa Suszone Naturalne MIX Bez Soli 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
9,99 zł
5,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Wiesiołka Tłoczony na Zimno 250 ml - Big Nature
Dostępność

Olej z Wiesiołka Tłoczony na Zimno 250 ml - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/08/31
67,99 zł
27,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cząber Suszony 60 g - Big Nature
Dostępność

Cząber Suszony 60 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
5,98 zł
9,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cząber Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Cząber Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/01/31
5,69 zł
5,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Niedźwiedzi 40 g - Big Nature
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi 40 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/04/30
7,36 zł
18,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Gorczyca Biała Ziarno 100 g - Big Nature
Dostępność

Gorczyca Biała Ziarno 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/08/31
3,74 zł
3,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops