Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Obniżka
Herbatka Energia Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Energia Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/01/02
13,29 zł
26,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Szczypiorek Suszony 40 g - Big Nature
Dostępność

Szczypiorek Suszony 40 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/08/31
6,59 zł
16,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ostropest Plamisty Ziarno Bio 200 g - Bio Planet
Dostępność

Ostropest Plamisty Ziarno Bio 200 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/31
13,09 zł
6,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Polecana Przy Cukrzycy Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Polecana Przy Cukrzycy Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
12,89 zł
25,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Owoce Lasu Herbatka Ekologiczna 100 g - Dary Natury
Dostępność

Owoce Lasu Herbatka Ekologiczna 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/02
20,99 zł
20,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka Warzyw Suszonych 500 g - Targroch
Dostępność

Mieszanka Warzyw Suszonych 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/31
15,79 zł
3,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kmin Rzymski Mielony  100 g - Big Nature - Kumin Przemielony
Dostępność

Kmin Rzymski Mielony 100 g - Big Nature - Kumin Przemielony

Data min. trwałości: 2028/08/17
8,89 zł
8,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Hyzop Ziele 100 g - Nanga
Dostępność

Hyzop Ziele 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/04/01
15,19 zł
15,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kawa Orkiszowa Eko 200 g - Dary Natury
Dostępność

Kawa Orkiszowa Eko 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
19,99 zł
10,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ekologiczny Czosnek Niedźwiedzi Kiszony 430 g - Dary Natury
Dostępność

Ekologiczny Czosnek Niedźwiedzi Kiszony 430 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/30
12,05 zł
2,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Warzywa Suszone Naturalne MIX Bez Soli 200 g - Big Nature
Dostępność

Warzywa Suszone Naturalne MIX Bez Soli 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
9,99 zł
5,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Malina Proszek BIO 30 g - Becla
Dostępność

Malina Proszek BIO 30 g - Becla

Data min. trwałości: 2027/09/17
19,99 zł
66,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarcie Żebro Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Czarcie Żebro Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/08/31
19,59 zł
19,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pigwa Owoc 100 g - Natura Wita
Dostępność

Pigwa Owoc 100 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/04/30
14,79 zł
14,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Jaglana Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Mąka Jaglana Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
8,29 zł
1,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka z Żołędzi Eko 0,5 kg - Dary Natury
Dostępność

Mąka z Żołędzi Eko 0,5 kg - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/04
14,42 zł
2,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Mąka Gryczana Biała Bezglutenowa 500 g - NaturAvena
Dostępność

Mąka Gryczana Biała Bezglutenowa 500 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/03/31
14,39 zł
2,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Polecana Przy Trądziku Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Polecana Przy Trądziku Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/03
11,49 zł
2,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Barszcz Biały Żytni Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski
Dostępność

Barszcz Biały Żytni Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski

Data min. trwałości: 2027/11/30
9,39 zł
2,93 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka Owsiana 250 g - Eneczka Kids
Dostępność

Kaszka Owsiana 250 g - Eneczka Kids

Data min. trwałości: 2027/06/30
9,37 zł
3,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Odporność Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Odporność Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/04
10,99 zł
21,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lubczyk Suszony 50 g - Big Nature
Dostępność

Lubczyk Suszony 50 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
6,89 zł
13,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Niedźwiedzi Mielony Eko 120 g - Dary Natury
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi Mielony Eko 120 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/01/03
26,99 zł
22,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops