Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Obniżka
Miód Rzepakowy 500 g - Pasieka Sudnik
Dostępność

Miód Rzepakowy 500 g - Pasieka Sudnik

Data min. trwałości: 2029/02/01
26,99 zł
5,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Gryczana Pełnoziarnista Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Mąka Gryczana Pełnoziarnista Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/11
11,39 zł
2,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bazylia Eko 25 g - Dary Natury
Dostępność

Bazylia Eko 25 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/03
7,89 zł
31,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Wiesiołka EKO 250 ml - Dary Natury
Dostępność

Olej z Wiesiołka EKO 250 ml - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/08/01
77,99 zł
31,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Liofilizowany Zakwas Chlebowy Żytni EKO 35 g - Dary Natury
Dostępność

Liofilizowany Zakwas Chlebowy Żytni EKO 35 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/02
7,79 zł
22,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Len Mielony Odtłuszczony 500 g - Targroch
Dostępność

Len Mielony Odtłuszczony 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/30
9,59 zł
1,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Niepalona BIO 1 kg - Ekowital
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona BIO 1 kg - Ekowital

Data min. trwałości: 2027/07/12
12,78 zł
1,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ekologiczny Czosnek Mielony 50 g - Dary Natury
Dostępność

Ekologiczny Czosnek Mielony 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/02
9,49 zł
18,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Babka Płesznik Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Babka Płesznik Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/29
15,29 zł
3,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mięta Liść Herbatka Eko 100 g - Dary Natury
Dostępność

Mięta Liść Herbatka Eko 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/29
15,09 zł
15,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Mielony Bio 350 g - Bio Planet
Dostępność

Len Mielony Bio 350 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/24
10,59 zł
3,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciastka Owsianki z Czekoladą 175 g - NaturAvena
Dostępność

Ciastka Owsianki z Czekoladą 175 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/01/24
18,39 zł
10,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chipsy Jabłkowe o Smaku Truskawkowym 18 g - Porcja Dobra
Dostępność

Chipsy Jabłkowe o Smaku Truskawkowym 18 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/09/22
3,89 zł
21,61 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Płatki Orkiszowe 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Płatki Orkiszowe 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/15
12,09 zł
1,21 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Aronii Tłoczony Bio 300 ml - Bio Food
Dostępność

Sok z Aronii Tłoczony Bio 300 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/12/17
8,99 zł
3,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ostropest Plamisty Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Ostropest Plamisty Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/14
18,09 zł
1,81 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Macierzanka Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Macierzanka Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/12/31
14,09 zł
14,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Królik Turystyczny Premium Bezglutenowy 300 g - Amciu
Dostępność

Królik Turystyczny Premium Bezglutenowy 300 g - Amciu

Data min. trwałości: 2027/03/30
34,99 zł
11,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/13
33,99 zł
11,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok Jabłkowy NFC Bio 3 L - Dolina Czerska
Dostępność

Sok Jabłkowy NFC Bio 3 L - Dolina Czerska

Data min. trwałości: 2027/10/21
33,99 zł
1,13 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Dla Dzieci Krasnoludek  Eko 45 g (15x 3 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Dla Dzieci Krasnoludek Eko 45 g (15x 3 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/02
13,49 zł
29,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Owsiana Pełnoziarnista 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka Owsiana Pełnoziarnista 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/20
13,49 zł
1,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops