Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Kasza Orkiszowa Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Orkiszowa Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/31
18,79 zł
1,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kasza Gryczana Niepalona 1 kg - Targroch
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
12,39 zł
1,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Gryczana Jasna Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Mąka Gryczana Jasna Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
11,49 zł
2,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Piołun Ziele Dziko Rosnące 100 g - Nanga
Dostępność

Piołun Ziele Dziko Rosnące 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/09/01
14,79 zł
14,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olejek CBD 5% 12 ml - Diet Food
Dostępność

Olejek CBD 5% 12 ml - Diet Food

Data min. trwałości: 2027/10/09
120,73 zł
1 006,08 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarna Jagoda w Proszku 30 g - Becla
Dostępność

Czarna Jagoda w Proszku 30 g - Becla

Data min. trwałości: 2027/06/15
22,99 zł
76,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Prawoślaz Korzeń Eko 50 g - Dary Natury
Dostępność

Prawoślaz Korzeń Eko 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/03
11,39 zł
22,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ostropest Plamisty Mielony - 500 g - Targroch
Dostępność

Ostropest Plamisty Mielony - 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
11,39 zł
2,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krwawnik Kwiat 250 g - Nanga
Dostępność

Krwawnik Kwiat 250 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/09/30
44,99 zł
18,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wierzbownica Drobnokwiatowa Ziele 200 g - Natura Wita
Dostępność

Wierzbownica Drobnokwiatowa Ziele 200 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/08/31
21,99 zł
11,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Truskawki Liofilizowane Chrupiące Bio 30 g - Biossom
Dostępność

Truskawki Liofilizowane Chrupiące Bio 30 g - Biossom

Data min. trwałości: 2028/08/26
33,09 zł
110,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Śliwki Węgierki Bez Pestek Suszone Bio 200 g - Bio Raj
Dostępność

Śliwki Węgierki Bez Pestek Suszone Bio 200 g - Bio Raj

Data min. trwałości: 2027/07/08
31,95 zł
15,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Liść Melisy Herbatka Eko 37,5 g (25x 1,5 g) - Dary Natury
Dostępność

Liść Melisy Herbatka Eko 37,5 g (25x 1,5 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/02
11,69 zł
38,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Ciastka Owsianki z Żurawiną 175 g - NaturAvena
Dostępność

Ciastka Owsianki z Żurawiną 175 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/05/17
12,29 zł
7,02 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zielony Detox Mix 60 Kapsułek - Soul - Farm
Dostępność

Zielony Detox Mix 60 Kapsułek - Soul - Farm

Data min. trwałości: 2026/11/07
25,04 zł
0,42 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Niepalona Bezglutenowa Bio 2 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona Bezglutenowa Bio 2 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/08
24,89 zł
1,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Mielony Bio 250 g - Eureko
Dostępność

Len Mielony Bio 250 g - Eureko

Data min. trwałości: 2027/02/17
5,47 zł
2,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pokrzywa Zwyczajna Premium 50 g - Natura Wita
Dostępność

Pokrzywa Zwyczajna Premium 50 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/07/31
9,99 zł
19,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Gryczana 1 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Mąka Gryczana 1 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/03/12
16,89 zł
1,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kwiat Lipy Herbatka Eko 30 g - Dary Natury
Dostępność

Kwiat Lipy Herbatka Eko 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/03
14,39 zł
47,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pesto z Czosnku Niedźwiedziego EKO 200 g - Dary Natury
Dostępność

Pesto z Czosnku Niedźwiedziego EKO 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/06/30
11,34 zł
5,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ostropest Plamisty Ziarno Eko 200 g - Dary Natury
Dostępność

Ostropest Plamisty Ziarno Eko 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/02
13,99 zł
7,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok Tłoczony z Kapusty Kiszonej BIO 300 ml - Bio Food
Dostępność

Sok Tłoczony z Kapusty Kiszonej BIO 300 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/09/19
7,89 zł
2,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Koszyczek Rumianku Herbatka Ekologiczna 25 g - Dary Natury
Dostępność

Koszyczek Rumianku Herbatka Ekologiczna 25 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/02
10,99 zł
43,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops