Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Błonnik Witalny 600 g - Big Nature
Dostępność

Błonnik Witalny 600 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/08/31
33,99 zł
5,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Otręby Owsiane 500 g - Dr Zdrowie
Dostępność

Otręby Owsiane 500 g - Dr Zdrowie

Data min. trwałości: 2027/03/31
5,49 zł
1,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jaglana Polska 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Kasza Jaglana Polska 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/16
11,09 zł
1,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej Rzepakowy Tłoczony na Zimno 1 l - Targroch
Dostępność

Olej Rzepakowy Tłoczony na Zimno 1 l - Targroch

Data min. trwałości: 2027/03/29
23,99 zł
2,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Malina Liofilizowana Cały Owoc 40 g - Targroch
Dostępność

Malina Liofilizowana Cały Owoc 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/27
24,06 zł
60,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pestki Dyni Bezłuskowej 300 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pestki Dyni Bezłuskowej 300 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/03/31
12,69 zł
4,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka z Płaskurki Pełnoziarnista Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Mąka z Płaskurki Pełnoziarnista Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/10
11,19 zł
2,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Jaglana Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Mąka Jaglana Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
12,89 zł
1,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok z Jagody Kamczackiej NFC  Bio 330 ml - Batom
Dostępność

Sok z Jagody Kamczackiej NFC Bio 330 ml - Batom

Data min. trwałości: 2028/01/09
19,39 zł
5,88 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej z Rokitnika Tłoczony Na Zimno 100 ml - Big Nature
Dostępność

Olej z Rokitnika Tłoczony Na Zimno 100 ml - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/02/29
28,98 zł
28,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kawa z Korzenia Mniszka Lekarskiego Eko 200 g - Dary Natury
Dostępność

Kawa z Korzenia Mniszka Lekarskiego Eko 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/05
32,99 zł
16,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Orkiszowa Jasna typ 700 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka Orkiszowa Jasna typ 700 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/07
11,19 zł
1,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Gryczana Jasna Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Mąka Gryczana Jasna Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
18,49 zł
1,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Orkiszowa Graham Typ 1850 Eko 5 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Mąka Orkiszowa Graham Typ 1850 Eko 5 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/06/25
72,49 zł
1,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Glistnik Jaskółcze Ziele Cięte 500 g - Nanga
Dostępność

Glistnik Jaskółcze Ziele Cięte 500 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/06/30
52,89 zł
10,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej Lniany Tłoczony na Zimno 1 l - Targroch
Dostępność

Olej Lniany Tłoczony na Zimno 1 l - Targroch

Data min. trwałości: 2027/01/02
34,99 zł
3,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Śliwki Suszone 500 g - Smakosz
Dostępność

Śliwki Suszone 500 g - Smakosz

Data min. trwałości: 2027/03/31
29,99 zł
0,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej Pokrzywa Tłoczony na Zimno Bio 250 ml - Dary Natury
Dostępność

Olej Pokrzywa Tłoczony na Zimno Bio 250 ml - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/02/01
34,89 zł
13,96 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Buraków Kiszonych Tłoczony Bio 300 ml - Bio Food
Dostępność

Sok z Buraków Kiszonych Tłoczony Bio 300 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/09/19
8,29 zł
2,76 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops