Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Fish Omega 3 FORTE Trójglicerydy 90 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Fish Omega 3 FORTE Trójglicerydy 90 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
74,99 zł
0,83 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Shark Oil Olej z Wątroby Rekina o Smaku Cytrynowym 200 ml - Aliness
Dostępność

Shark Oil Olej z Wątroby Rekina o Smaku Cytrynowym 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
74,26 zł
37,13 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 Family 225 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Omega 3 Family 225 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2028/12/24
102,99 zł
0,46 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Vegan Omega 3 FORTE DHA 500 mg 60 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Vegan Omega 3 FORTE DHA 500 mg 60 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/08/31
79,99 zł
1,33 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina ADEK Dla Rodziny MCT Krople 50 ml  - Aura Herbals
Dostępność

Witamina ADEK Dla Rodziny MCT Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/01/30
65,99 zł
131,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3 Vegan 30 Kapsułek - Physalis
Dostępność

Omega 3 Vegan 30 Kapsułek - Physalis

Data min. trwałości: 2028/12/31
55,99 zł
1,87 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tran Kids o Smaku Cytrynowym 200 ml - Aliness
Dostępność

Tran Kids o Smaku Cytrynowym 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
73,78 zł
36,89 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina K2 MK7 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina K2 MK7 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/05/20
35,99 zł
119,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega - 3 FISK 150 ml - Norsan
Dostępność

Omega - 3 FISK 150 ml - Norsan

Data min. trwałości: 2027/11/30
77,39 zł
51,59 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tran Kids o Smaku Pomarańczowym 200 ml - Aliness
Dostępność

Tran Kids o Smaku Pomarańczowym 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
71,30 zł
35,65 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Colostrum Wołowe IG 40% 500 mg 100 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Colostrum Wołowe IG 40% 500 mg 100 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
84,99 zł
0,85 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Colostrum Kozie 30% Immunoglobulin 100 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Colostrum Kozie 30% Immunoglobulin 100 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/02/27
107,99 zł
1,08 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3 Extreme 180 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3 Extreme 180 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/12/07
106,99 zł
0,59 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynk 3x Immunity 100 Kapsułek Vege - Biowen
Dostępność

Cynk 3x Immunity 100 Kapsułek Vege - Biowen

Data min. trwałości: 2027/09/12
52,99 zł
0,53 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lipocaps C 1000 120 Kapsułek - Formeds
Dostępność

Lipocaps C 1000 120 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2027/07/01
126,98 zł
1,06 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina K2 MK-7 krople 20 ml - Dr. Jacobs
Dostępność

Witamina K2 MK-7 krople 20 ml - Dr. Jacobs

Data min. trwałości: 2028/03/31
51,59 zł
257,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Acerola Ekstrakt 120 Kapsułek - Soul Farm
Dostępność

Acerola Ekstrakt 120 Kapsułek - Soul Farm

Data min. trwałości: 2028/12/31
41,07 zł
0,34 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Propolis 20% 30 ml - Pasieka Specjalistyczna
Dostępność

Propolis 20% 30 ml - Pasieka Specjalistyczna

Data min. trwałości: 2027/12/30
31,99 zł
106,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kurkumina +Piperyna 120 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Kurkumina +Piperyna 120 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2030/05/16
47,30 zł
0,39 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega-3 1600 mg Aromat Cytrynowy 500 ml - Osavi Marine
Dostępność

Omega-3 1600 mg Aromat Cytrynowy 500 ml - Osavi Marine

Data min. trwałości: 2028/10/22
137,99 zł
27,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops