Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Obniżka
Garlic - Olej z Czosnku 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Garlic - Olej z Czosnku 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2027/05/07
18,69 zł
0,21 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Klitoria Ternateńska Kwiat EKO 10 g - Dary Natury
Dostępność

Klitoria Ternateńska Kwiat EKO 10 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/01
16,99 zł
169,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Ziołowa MOJE OSKRZELA 80 g - Natura Wita
Dostępność

Herbatka Ziołowa MOJE OSKRZELA 80 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2027/09/30
17,29 zł
21,61 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Ziołowo-Owocowa KONTROLA INFEKCJI 80 g - Natura Wita
Dostępność

Herbatka Ziołowo-Owocowa KONTROLA INFEKCJI 80 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2027/10/31
16,89 zł
21,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka ZATOKI FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków
Dostępność

Herbatka ZATOKI FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2028/09/30
15,89 zł
39,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka DLA GARDŁA FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków
Dostępność

Herbatka DLA GARDŁA FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2028/06/30
15,89 zł
39,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop SOSNOWY z Witaminą C 100 ml - Herbapol Kraków
Dostępność

Syrop SOSNOWY z Witaminą C 100 ml - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2027/07/31
14,19 zł
14,19 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Gripoherbs Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Gripoherbs Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/03
12,39 zł
24,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Rokitnik Bez Dodatku Cukru 0,5 l - Ekamedica
Dostępność

Rokitnik Bez Dodatku Cukru 0,5 l - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/04/22
26,55 zł
5,31 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3+ K2 FORTE 4000 IU Krople 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3+ K2 FORTE 4000 IU Krople 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/08/21
41,49 zł
138,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3+ K2 FORTE Krople 50 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3+ K2 FORTE Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/15
48,15 zł
96,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Malina Sosna 0,3 l - Ekamedica
Dostępność

Syrop Malina Sosna 0,3 l - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/09/04
12,89 zł
4,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Aronia, Czarna Porzeczka 300 ml - Ekamedica
Dostępność

Syrop Aronia, Czarna Porzeczka 300 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/08/12
19,19 zł
6,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Dzika Róża, Malina 300 ml - Ekamedica
Dostępność

Syrop Dzika Róża, Malina 300 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/08/12
20,99 zł
7,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Malina Bez Dodatku Cukru 300 ml - Ekamedica
Dostępność

Syrop Malina Bez Dodatku Cukru 300 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/12/05
15,79 zł
5,26 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C 90 g - Puromedica
Dostępność

Witamina C 90 g - Puromedica

Data min. trwałości: 2028/08/31
48,99 zł
54,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops