Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Obniżka
Syrop Malina 300 ml -  Ekamedica
Dostępność

Syrop Malina 300 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/12/05
20,99 zł
7,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop Malina Lipa 0,3 l - Ekamedica
Dostępność

Syrop Malina Lipa 0,3 l - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/12/05
20,99 zł
7,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży 300 g - OstroVit
Dostępność

Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży 300 g - OstroVit

Data min. trwałości: 2027/10/20
62,99 zł
21,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop Malina z Imbirem 250 ml - A to dobre!
Dostępność

Syrop Malina z Imbirem 250 ml - A to dobre!

Data min. trwałości: 2027/01/31
15,69 zł
6,28 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Reishi Bio 500 mg 50 Kapsułek - BeOrganic
Dostępność

Reishi Bio 500 mg 50 Kapsułek - BeOrganic

Data min. trwałości: 2027/05/31
59,79 zł
1,20 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Naturalne Witamina C 60 sztuk - MyVita ( Ascorbic Acid )
Dostępność

Żelki Naturalne Witamina C 60 sztuk - MyVita ( Ascorbic Acid )

Data min. trwałości: 2028/07/30
24,06 zł
0,40 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baobab Sproszkowany Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Baobab Sproszkowany Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/08/02
18,99 zł
12,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kwas Hialuronowy+ Witamina C Clean Label 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Kwas Hialuronowy+ Witamina C Clean Label 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2026/12/31
56,99 zł
0,95 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C Kwas L-Askorbinowy 250 g - Big Nature
Dostępność

Witamina C Kwas L-Askorbinowy 250 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/04/27
14,09 zł
5,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej z Czarnuszki 60 Kapsułek - Aram Natura
Dostępność

Olej z Czarnuszki 60 Kapsułek - Aram Natura

Data min. trwałości: 2027/10/28
27,99 zł
0,47 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Odporność Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Odporność Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/04
10,99 zł
21,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Citrokap Ekstrakt z Pestek Grejpfruta Krople 50 ml - Flos
Dostępność

Citrokap Ekstrakt z Pestek Grejpfruta Krople 50 ml - Flos

Data min. trwałości: 2028/02/29
54,99 zł
109,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kolagen+ Kwas Hialuronowy 90 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Kolagen+ Kwas Hialuronowy 90 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/02/29
52,99 zł
0,59 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega+ D3 800 IU Dla Dzieci 60 Kapsułek Twist-Off - Aura Herbals
Dostępność

Omega+ D3 800 IU Dla Dzieci 60 Kapsułek Twist-Off - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2029/03/11
21,57 zł
0,36 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Reishi 450 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Reishi 450 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2028/03/31
25,99 zł
0,43 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 (2000 IU) Krople 30 ml - Vitafarm
Dostępność

Witamina D3 (2000 IU) Krople 30 ml - Vitafarm

Data min. trwałości: 2027/07/26
24,99 zł
83,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega-3 Forte 60 Kapsułek - Physalis
Dostępność

Omega-3 Forte 60 Kapsułek - Physalis

Data min. trwałości: 2029/07/31
49,99 zł
0,83 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarny Bez 1 l - Ekamedica
Dostępność

Czarny Bez 1 l - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/01/12
40,66 zł
4,07 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops