Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Obniżka
Młody Jęczmień 0,5 l - EkaMedica
Dostępność

Młody Jęczmień 0,5 l - EkaMedica

Data min. trwałości: 2027/12/16
28,21 zł
5,64 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Forte 4000 IU MCT Krople 50 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 Forte 4000 IU MCT Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/12/15
28,21 zł
56,42 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
L-Lysine Chlorowodorek Lizyny 500 mg 100 Kapsułek Vege - Aliness
Dostępność

L-Lysine Chlorowodorek Lizyny 500 mg 100 Kapsułek Vege - Aliness

Data min. trwałości: 2028/02/29
33,99 zł
0,34 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarna Rzepa 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Czarna Rzepa 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2027/12/31
32,99 zł
6,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina C 1000 mg 60 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina C 1000 mg 60 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/07/08
32,99 zł
0,55 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop z Kwiatu Mniszka z Witaminą C 100 ml - Herbapol
Dostępność

Syrop z Kwiatu Mniszka z Witaminą C 100 ml - Herbapol

Data min. trwałości: 2027/06/30
11,92 zł
11,92 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Family Dzieci and Dorośli Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Witamina D3 Family Dzieci and Dorośli Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2028/11/30
26,55 zł
88,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Na Odporność Bio 17x 2 G - Yogi Tea
Dostępność

Herbatka Na Odporność Bio 17x 2 G - Yogi Tea

Data min. trwałości: 2029/02/28
12,08 zł
3,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Granat 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Granat 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2028/01/31
29,99 zł
6,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3-6-9 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3-6-9 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/06/25
28,99 zł
0,32 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Propolis (10%) z Pyłkiem Pszczelim 35 ml - Herbapol Kraków
Dostępność

Propolis (10%) z Pyłkiem Pszczelim 35 ml - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2027/11/30
27,99 zł
79,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czystek Herbatka FIX 39 g (30x 1,3 g) - Herbapol Kraków
Dostępność

Czystek Herbatka FIX 39 g (30x 1,3 g) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2029/02/28
10,34 zł
26,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kora Wierzby 550 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Kora Wierzby 550 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2027/10/31
26,99 zł
0,45 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Beta Glukan 1,3/1,6D 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Beta Glukan 1,3/1,6D 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2028/11/30
25,99 zł
0,43 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina C 1000 mg 100 Kapsułek - Vitafarm
Dostępność

Witamina C 1000 mg 100 Kapsułek - Vitafarm

Data min. trwałości: 2029/02/28
24,99 zł
0,25 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kordyceps 600 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Kordyceps 600 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2028/03/31
19,08 zł
0,32 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Baby 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 Baby 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/01/16
17,37 zł
57,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega - 3 30 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega - 3 30 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/10/04
10,79 zł
0,36 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek 620 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Czosnek 620 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2027/11/30
21,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+K2 90 Tabletek - OstroVit
Dostępność

Witamina D3+K2 90 Tabletek - OstroVit

Data min. trwałości: 2029/02/04
7,89 zł
0,09 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 2000 IU 60 Tabletek - Herbapol Kraków
Dostępność

Witamina D3 2000 IU 60 Tabletek - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2027/08/31
19,79 zł
0,33 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops